After: Polibek (2019)

Knížku jsem před pár lety četla a je to brak obsahující snad všechna klišé, ale občas takové knihy čtu pro relax. Myslím si, že film není úplně dobrá adaptace a předlohy neznalý divák asi může dost nechápat. Představitelé dvou hlavních rolí vypadají skoro jako z mateřské školky a já si připadám tak trochu jako pedofil, že se vůbec koukám. A Selma Blair jako zatraceně dobře vypadající maminka, neuvěřitelné. Opravdu zvláštní film, koukat se na to dá, ale pořád je to brak.

Malé ženy (1994)

Malé ženy je milá kniha, četla jsem ji před lety. Kirsten Dunst a Claire Danes patří k mým oblíbenkyním, stejně jako Christian Bale. Winona Ryder bohužel ne. Ale adaptace byla dobrá, herecké výkony taktéž. Celkově líbilo.

Ad Astra (2019)

Brad Pitt stále vypadá dobře, (nebo alespoň před kamerou vypadá dobře) což je jediný klad tohoto filmu. Na to, že "je v podstatě o ničem" je ale i přesto moc dlouhý.

Tátova volha (2018)

Trochu smutný film o zbytku jedné rodiny. Je to koukatelné, ale ne příliš zábavné, ani to nemá větší myšlenku, která by mohla někoho ovlivnit.

Teorie tygra (2016)

Vážně smutný a demotivující film o vztazích mezi muži a ženami. Nepřišlo mi to ani vtipné ani dramatické, ale jen hloupé. Nebylo to natočené špatně, jen autoři scénáře budou zřejmě dost frustrovaní lidé.

Trabantem Hedvábnou stezkou (2009)

Na to, jak zajímavá ta cesta musela být, je to moc krátké, nudné a špatně sestříhané. Ale na první film dobrý.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Druhý díl Spider-mana začíná po Endgame, ale rozhodně nemá pochmurnou atmosféru, nebo ne moc. Vidíme tu Prahu/Liberec a je to fajn. Spidey na cestách, Spidey s kamarády, blbinky, blbinky. Ale jo, dokonce to bylo i lepší než první díl. Tom Holland je nakonec pohodový Spider-man.

Avengers: Endgame (2019)

Vážně megalomanský kousek, tomuhle se říká blockbuster. Konec Avengers tak, jak je známe a ve většině případů i máme rádi. Po pár horších filmech byly oba díly Infinity War příjemné vylepšení. Jsem spokojená, i když nějaká ta slza byla. Škoda, že jsem to nezvládla do kina.

Avengers: Infinity War (2018)

Po pár horších a průměrných filmech si to Marvelovky u mě zase vylepšily. A dokonce to dopadlo absolutně netypicky. Fajn, fajn... jdu pustit Endgame.

Ant-Man a Wasp (2018)

Pořád mě to nijak extra nebere, dá se na to v pohodě koukat, ale je to docela nuda.