Labyrint: Útěk (2014)

Zajímavý námět, slušně natočené, napínavé, dobře vymyšlený konec. Už se těším na dvojku. Připomínalo mi to tak trochu Ztracené smíchané s Kostkou.

Kite (2014)

Takova pricmoudla a psychycky nevyrovnana pubertacka chodi po rozbitem meste a bez potizi likviduje gangstery nejvyssi ligy. Vsechny prebije, vsechny postrili, ji pochopitelne nikdo netrefi ani na 5 metru. Totalni cipovina, otresna blbost. 1 hvezdu davam za S. L. Jacksona, ktery, nechapu proc, vzal roli v tehle kravine.

Třetí světová válka (2001) (TV film) odpad!

Podivil jsem se, ze tento film neni kanadsky. Prave kanadske "thrillery" a se totiz vyznacuji tim, ze nejaka skupina lidi hodinu a pul tlacha o blbostech a tvari se nesmirne dulezite. Zadna akce, zadne napeti, proste nic. Vlastne jen takova TV inscenace zalozena na rozhovorech a levnych interierech. Vse, co by vyzadovalo penize nebo trik je nahrazeno tim, ze si tam o tom 2 lide popovidaji, jake je to hrozne ... Neco jako Ordinace v ruzove zahrade ale po infikovani virem :)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Skutečnost, že tuhle sračku kouká dost lidí, vypovídá hodně o kvalitě populace. Ano, je to na blití.

Napospas osudu (2014)

Mrzí mě to, ale mi se to líbilo. Kdybychom si odmysleli všechny ty blbosti, tak z toho zbude docela napínava air fly story.

Biznis (2005)

Bony a klid po americku. Skvela 80's.

Pod zemí (2014) odpad!

Nenavidim roztrepanou kameru a hystericke urvane baby. Tady si nejaka krava nasadila celovku a natocila film. Nepredstavitelna ukrutna kravina, nedivatelna blbost. Furt nekdo chodi, na obrazovce neni nic videt, protoze se to vsechno trepe a navic je porad tma. Hrozne...