REC 4: Apokalypsa (2014)

Ani ctyrka nezklame. Zajimave prostredi stare lodi. Reporterka tentokrat trochu moc hystericka. Jinak vse pri starem. Trochu to smrdi zombie, tak tentokrat jen 4 hvezdy. ...a ma to pokracovani !) Uz se tesim, koho kousne ta ...

Babadook (2014)

Matka labilni psychopaticka sociopatka, maly syn hyperaktivni zmrd. Oba magori. Vetsinou jsou doma a tam houstne atmosfera. Cele se to tahne, ale kupodivu se na to dalo divat. Takova smichana Nocni mura z Elm Street do ni troska Strihorukeho Edwarda, okorenene Sam doma a ukoncena jako Pernikova chaloupka.

Liga nepotřebných (2013) (amatérský film)

2 hvezdicky za par dobrych napadu. Film nehodnotim, to byl odpad.

Osmy (2014) (TV film)

Dívatelná nuda.

Chraň nás od zlého (2014) odpad!

90% filmu se odehrava potme nebo v seru, takze je videt lautr hovno, resp. svit baterky. Zbylych 10% je videt dobre, ale neni se na co divat. Do toho furt nejake panbickarske magoriny, knez, dabel. Hrozna, hrozna kravina. Jeden z mala filmu, ktere jsem nedokoukal. Preskakoval jsem po minutach dopredu, abych to mel drive za sebou. Tesne pred koncem jsem to ale vypl, protoze na to fakt neslo koukat. Otresne. Pokud tomu zde nekdo dava vice nez 1 hvezdu, tak ho fakt nechapu.

Predestination (2014) odpad!

Komorni pribeh, neobycejne nudny a pomaly, zalozeny na tom, ze si spolu vykladaji chlap a baba predelana na chlapa nebo chlap predelany na babu, nevim, nejde to poznat.