Zastav a nepřežiješ (2006)

takýto film sa málokedy vidí. Keď som Zastav a neprežiješ prvýraz videl na Markíze tak som gúlal očami že čo je to za pošahanú kravinu. Zábava a adrenalín bez akejkoľvek prestávky, Grand Theft Auto v reálnom živote. Srší to absurditou a napätím jedna radosť a nie je to nič dlžné svojmu názvu. Vždy keď je Zastav a neprežiješ v TV tak si to s radosťou pozriem bez ohľadu na to, koľkokrát som to videl predtým. Trafený film, ktorý nikdy nenudí, nesklame a dá sa pozerať stále donemoty. "Poslyš, byl jsem smrtelně otrávenej a za tebou míří psychopat, aby tě umučil a zabil, ale nemusíš vstávat, hned jsem tam. Upeč mi zatím vafli, prosímtě."

Dům hrůzy (1999)

jeden z mála dobrých moderných hororov...aj keď síce remake. Doktorské/psychiatrické prostredie tu sadlo ako šerbel na zadok a vytvorilo slušne strašidelnú atmosféru.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

dávam 2 hviezdy za búračku a za záverečnú naháňačku inak je to nudná blbosť kde 90 % tvoria samé kecy a nič iné

Veľký rešpekt (2008)

žiadny veľký prelom ale je to celkom pohodová záležitosť na zabitie času

SOS (2004) (pořad)

ČO CHCEŠ?!!?

Ed, Edd n' Eddy (1999) (seriál)

poriadne trafený humor. Eďákov som si nikdy nenechal ujsť, dokonca aj môjho tata dokázal tento skvelý seriál pobaviť. Absurdný humor ako sa patrí. Najväčšia šialenosť celého seriálu bol pre mňa Kevinov bicykel, ktorý išiel bez reťaze so zvukom motorky. Kua, ako mohla niekoho taká kravina vôbec napadnúť? :D

Pokémon (1997) (seriál)

ako 9-ročný som toto žral od nevidím do nevidím ale s postupom veku si uvedomujem aká detinská kravina to bola. Dávam jednu hviezdu za nostalgiu a spomienky.

Krvavé žně (2004) odpad!

toto bola idiotská komédia a nie horor :D blbosť

Zátaras (1997) (TV film)

pokus dobrý ale výsledok je slabý. Keď som videl tento remake tak mi úplne bolo smutno za nenahraditelnou atmosférou originálu. Slabota. Pre mňa je jediný Vanishing Point originál s B. Newmanom

Vanishing Point (1971)

jasný dôkaz že akčný film funguje aj bez zbraní, krvi a násilia. Skvelá adrenalínová naháňačka s výborným Barrym Newmanom, kde sa absolutne nešetrí akciou a vzrušením. Do toho samozrejme skvelá hudba v pozadí a doba hippies tomu dodáva len a len pozitívnu energiu. V jednoduchosti je krása.