Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bear Grylls je proste frajer! Utekať, skákať, šplhať, zakladať oheň, stavať prístrešok vie naozaj skvelo. Ale čo všetko dokáže tento chlapík zožrať...je bomba. A preto všetky živé tvory, majte sa pred ním na pozore!

Poloprofesionál (2008)

Ferrella buď máte radi, alebo nie. Hoci bol tento film trochu slabší oproti jeho iným, bolo tam množstvo zábavných momentov, na ktorých sa dalo z chuti zasmiať. Megahit Love Me Sexy neviem dostať z hlavy.

Collateral (2004)

Thriller s "temnou" atmosférou a perfektným Cruisom, ktorý ma v netradičnej úlohe príjemne prekvapil. Foxx fajn, no miestami ma už trochu nudil. Nebyť toho nedotiahnutého konca, hodnotil by som za 5*. No aj tak veľmi podarený a napínavý trhák. 8/10.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Toto je proste česká klasika, ktorá ma dodnes baví. Skutočne nepoznám film, kde by som poznal všetky scény a hlášky naspamäť a opakoval si ich ako papagáj. Napriek tomu sa k filmu vždy rád vraciam a náramne sa zabavím. Bohušu, palec hore ;)

Počátek (2010)

Konečne film, ktorý ma neustále nútil premýšľať a čosi hladať. Po vizuálnej stránke absolútna špička - oscar za vizuálne efekty. Rozhodne ma dokázal pripútať k sedadlu a ja som všetko poslušne spapal. To, kde začal Matrix, Počiatok posunul ďalej a ja už sa teraz teším na ďalšiu bombu podobného žánru. Dodať treba ešte jednu vec, a to, že DiCaprio opäť zahral veľkú rolu a je tak právom momentálne najväčší pán v Hollywoode.

Forrest Gump (1994)

Tom Hanks jednoznačne v životnej roli podáva Forresta, ktorému by som uveril čokoľvek. Pútavý prierez jeho života s množstvom vtipných momentov dokáže rozosmiať i rozplakať zároveň. Pre mňa osobne najlepší počin s "povinnosťou" vidieť aspoň raz za rok. Bravó, takto proste vyzerá dokonalosť, neverím, že tento film niečo prekoná. "Život je ako čokoládová bonboniéra... Nikdy nevieš, aký kúsok si vyberieš..."

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Až príliš Avatarovské. Grafika, efekty super, no to je asi tak všetko. Príbeh veľmi naivný a predvídateľný, ktorý sa zbytočne naťahuje 2 hodiny. Za sexy Lynn Collins 1 hviezda navyše. Druhý krát si to však zrejme nepozriem.

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Ako sa hovorí opakovanie je matka múdrosti a zrejme preto nám autori prinášajú túto sračku, ktorá sa len stále dokola opakuje. Teda pardon, netýka sa to samozrejme výmen partnerov, kde už šu*al každý s každým. Nepochopím ako môže niekto tento hnoj s bezduchým scenárom a chabými hereckými "výkonmi" denno-denne pozerať. Otras!