Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů co jsem za svůj život viděl. 1. řada-nemám co vytknout, 2. řada-ještě lepší, 3. řada-příchod nové postavy (Rudy), která je podle mého lepší než všemi opěvovaný Nathan. 4. řada-odchod většiny "zmetků" a jedna velmi dojemná chvilka s Curtisem a zábavná epizoda s vraždícím králíkem, a i přes tyto 2 skvělé epizody se jedná o NEJSLABŠÍ SÉRII a poslední 5. řada, která navzdory pesimismu všech diváků ucelila novou partu a je daleko lepší a koukatelnější než 4. série, avšak na 1.-3. série ani zdaleka nemá, pětku táhne hlavně Rudy a jeho charakter. Jak už jsem napsal, jedná se o můj srdcový seriál, a vždy se na něj rád po čase podívám a VŠEM MOHU JEN DOPORUČIT.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nejlepší, nejvtipnější, nejhloupější a nejzábavnější pán kterého jsem viděl.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nevím proč,ale tento seriál mě vůbec nezaujal ale moje přátele celkem ano.No jo 100 lidí 100 chutí.

Prima SVĚT (1995) (pořad)

Hodně zajímavý pořad.

Vánoční koleda (2009)

10/10. Nejlepší animovaný film co jsem kdy viděl, pro mě bezkonkurenční srdcovka, na kterou se kdykoliv rád podívám.

Amazing Spider-Man (2012)

Nejhorší, nejnezáživnější a nejnudnější záporák ze všech Spider-man filmů. Celkově je film průměrný. Efekty jsou sice pěkné, ale ty to bohužel nezachránily. Stará dobrá trilogie s Maquirem tedy stále zůstává neporažena.

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

No,on to vlastně není film jsou to tři epizody zařazené po sobě,které se mi moc nezažrali pod kůži. Peklo na Zemi bylo 100x lepší.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Keny, Eric, Stan a Kyle - hvězdná čtyřka, která neřekne větu bez sprostého slova. KULTOVNÍ záležitost.

Mike a Molly (2010) (seriál) odpad!

Nejhorší sitcom co jsem kdy viděl.