Rambo: Poslední krev (2019)

Pevně doufám, že to byl poslední díl, který beru jako hezké ukončení Rambo story. Prostě Poslední krev válečníka.....

Hrozba smrti (2024)

Opět si nějaký chytrák řekl, že předělá pěkný film a vytvoří bezduchou blbý remake. Prostě ztráta času, asi potřebovali upíchnout McGregora, který namachrovaného blbého rváče ani hrát nemusel.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Za mne nejlepší kriminální seriál. Seriál asi nejblíže ukazuje jak opravdu policie pracuje a co kolikrát dá práce času k usvědčení pachatele. Pan Vetchý tam exceluje jako zkušený kriminalista vyšetřovatel, který se svým týmem řeší případy (natočené na základě skutečných případů) a zároveň se potýkají s nesnesitelným šéfem v jehož roli exceluje Miroslav Hanuš. Seriál má skvělé obsazení, skvělý děj a je vidět, že se na něm podíleli lidé, kteří ví o práci kriminální policie hodně. 5*

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

miluju kriminálky kde policajt nemá za sebou kopici moderních technologií, ale jen svůj policejní nos. Tento seriál se odehrává v Praze na jednom malém oddělení kriminální policie a dle mého názoru nemá chybu. Necpe vám žádnou ideologii, ale jen tam řeší klasické případy od zlodějny k vraždě. Za mne jeden z nejlepších kriminálních seriálů 5*.

Policie Modrava (2011) (seriál)

U tohoto seriálu se člověk, který rozumí policejní práci vždy naštve , když vidí obvodní oddělení vyšetřovat vraždu. O tom ale tento seriál není..... v první řadě je o úžasné přírodě a celkovém vztahu mezi lidmi na Šumavě. Jednotlivé případy jsou dobré a pokud první zmíněný nedostatek člověk překousne tak si seriál užije.  4*

Rapl (2016) (seriál)

Za mne super seriál. Hynek Čermák se tam vžil do role drsného policajta fakt dobře. Kdo má rád ponurou atmosféru s chytrým drsným policajtem přijde si na své. První řadě bych dal 5* druhá je z mého pohledu trochu slabší tak 4*.  Jednotlivé kriminální  příběhy mají hlavu i patu a určitě stojí za to je zkouknout.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

O filmu nejde moc napsat. Nemá smysl se rozepisovat o kvalitě bojových scén , to vše je super, ale film jako takový je jen skoro 3 hodiny trvající bezduchá střílečka, která mne po 30 minutách filmu přestala bavit a pral jsem se s myšlenkou, že odejdu z kina. O slepém zabijákovi co střílí jak sniper raději se nezmiňovat..... bože to byla slátanina.  2 hvězdy jsem dal jen proto, že to je John Wick jinak by byla jen jedna