Královna prokletých (2002)

Ne,nástup upírů na věřejnost se nekoná.Upíři chtěli do televize,ale publikum je neocenilo potleskem,nýbrž si šlo radši lehnout,aby mohlo tento zážitek bez problémů strávit.Upíři začali být smutní a zůstali se svým žalem skryti ve stínech,kde jim to také nejvíce sluší.Spíše než film mi toto dílo připadá jako propagace novodobého metalu,protože díky shlédnutí tohoto filmu jsem si konečně stáhnul další CDčka od KoRnů a objevil jsem Disturbed,za což jsem tomuto filmu velmi vděčný,mimochodem se tato hudba k filmu velmi hodí a za ní si u mě film rozhodně polepšil na 3 hvězdičky.

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Kdo nehrál,nepochopí.Vzpomínám si jak jsme na základce vždy o volné hodině šli pařit,buďto nějakou tavbu na komp anebo na playstationu FF.Kdo by si taky nezamiloval toho střapatého blonďáka s mečem(případně řeznicky se dvěma),který by mu záviděl i barbar z Diabla II? Osobně jsem v prvé řadě rád,že ze série FF pro film byla zvolená moje oblíbená sedmička,protože (dle mého mínění) má z nich nejsilnější příběh a v druhé řadě i z toho,že se díla ujal otec FF Tetsuya Nomura.Film je napěchován akcí,což ději dává ďábelský spád + hudba,která vás brutálně vtáhne do světa fantazie skrze monitor vašeho počítače a když se k tomu navíc přidá i výborné(a ještě lepší) grafické zpracování,je tento počin povinností pro každého,kdo kdy hrál FF (a hlavně VII).Po shlédnutí tohoto filmu jsem se na chvíli vrátil zpět v čase a zahrál jsem si FF VII a film jsem shlédnul asi 5x a nikdy mě neomrzel.Každému doporučuji minimálně jednou si udělat čas na svět plný fantazie,mečů a střelného prachu.Stojí to za to.

8 žen (2002)

Krásný příběh o jedné pořádně vypečené rodince,který si 4* zaslouží nejen kvůli výbornému scénáři,hereckému obsazení,ale hlavně kvůli závěrečnému rozuzlení,které dojem z tohoto filmu jen umocňuje.Výborná detektivka,na kterou se možná někdy rád zase podívám..

Pravdivá romance (1993)

Ze začátku jsem byl lehce zmatený co z tohohle filmu vlastně bude,ale dlouho jsem na pochybách nezůstal.Nádherná oddechovka,kde je všechno vysoko nad průměrem,ať už je to v první řadě Quentinův scénář nebo výkony herců,režiséra,atd.Ke konci mě opravdu nadchlo lehce absurdní vyvrcholení,které jen podtrhuje celkový dojem z filmu.Nejlepší romantický film,který jsem měl kdy tu čest vidět. =o)

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Jako malý jsem si tuhle parodii pamatoval jako naprosto excelentní záležitost a po druhém shlédnutí musím jednu hvězdičku ubrat. I dnes mě to příjemně pobavilo a překvapivě dost momentů(na komedie/parodie,co jsem v poslední době viděl) mi uštědřilo přímý zásah na bránici.Ano,jsou tam hluchá místa,která mají tolik vtipu jako gagy Petra Novotného,ale člověk se taky musí nadechnout před tím než se začne smát a proto mi nezbývá než tohle dílo jen doporučit.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Jediná překážka u tohoto filmu je Adam Sandler a jeho křivej xicht. Pokud cvičíte jógu či meditujete,před filmem doporučuji,jelikož ne každý nechá obrazovku zapnutou při pohledu na Adama s jeho fešáckým zjevem.Takže pokud překousnete Adama,tak se dívejte dál.Jako u většiny komedií i tady se nám prolínají scény trapné a momenty při kterých jsem se od srdce zasmál.. Za shlédnutí stojí už jen bohem seslaný Ozzy,také Quentin a další. Můj dojem možná ještě umocnili mí metaloví kamarádi,ale i bez nich by to dostalo ode mě nejhůř ***.Takže 666,ruce v pěst!!