Zmenšování (2017)

Film bez pridanej hodnoty a s veľmi neorignálnym a nekvalitným záverom.

Carnera: The Walking Mountain (2008)

Taký priemerík. Je obrovské množstvo oveľa lepšie spracovaných filmov o nejakom boxerskom šampiónovi, tu sa však aspoň človeku predstaví jeden z tých - dovolím si povedať - menej slávnych, nie tak notoricky dnešnej verejnosti známych. Bral som to ako nové informácie o tomto človeku, čo predchádzalo titulu a aký bol mimo ringu, no a z tohto pohľadu nemožno film hodnotiť ako zlý.

OMG It's the Flashdance: XXX Parody (2012)

Chabé. Aby to bola erotická paródia známej predlohy, o čosi viac mohli zakomponovať prepojení na pôvodný dej, takto to vyznelo ako čistočisté porno.

S láskou Vincent (2017)

Celkom sranda bola v závere spoznať vo filme "kresleného" Jerome Flynna.

Klient (2016)

Od filmu s Oscarom za najlepší zahraničný film, som čakal oveľa, oveľa viac. Slabý spád a chabý záver, navyše pomerne neoriginálny. Jednotlivé scény zbytočne natiahnuté. Toto nie.

Rebel v žitě (2017)

Pútavé, obohacujúce, s najväčšou pravdepodobnosťou aj historicky verné a s vysoko kvalitným hereckým obsadením.

The End of the F***ing World - Epizoda 8 (2017) (epizoda)

Tak záver dosť mimo, akoby si zrazu uvedomili, že už je posledná časť a potrebujú tam vtesnať viacero vecí. Nemohli ho dobehnúť, keď len utekal (klusal) od nich, a neriešil nič iné? Toto určite ďalšiu časť mať nebude :)