• Thriller

Nene (2022)

Podla mna to malo na viac, chybala mi viacej tajomna mysteriozna atmosfera. UFO bolo take smiesne, a uz vobec nehovorim o tom zavere ked sa pretransformovalo do akehosi lietajuceho koberca ci padaku... Mizerne efekty z 80tych rokov minuleho storocia a aj tie lesne rohy boli tiez groteskne... A "ceresnicka na torte" bola ta nafukovacka kovboja co to cele uzavrela. Uprimne, ani atmosfera kina to nezachranila a neviem preco som dal az 3*...snad ze mam rad podobne zanry... 50%. Village Cinemas Hobart, 14.08.2022

Černý telefon (2021)

Volne pokracovanie IT, unosy deti, este aj ta jeho sestra v cizmach ako keby bola z oka vypadla tomu krpcovi. Ja tieto horory mozem, 90% 31.7.2022

Z (2019)

24.april

Tichá noc (2021)

Neviem kde toto berie take hodnotenie. Uz od zaciatku to vyzera iba na dve veci. Priblble komentare, divny humor a do toho potom zistite ze ide o apokalypticky film. Divna kombinacia... Apokalypticke filmy mam rad, no tento nemal cim zaujat, a vobec cely dej sa odohrava na jednom nudnom vianocnom vecierku. A pokial sa rozhodnete na polhodku odbehnut, tak nic nezmeskate. Jedine co ma zaujalo je ze ten maly s rodicmi "vybehol" a "zarobil" tak na pokracovanie. 15.april 2022

Smrtihlav (1998)

Mysteriozne sci-fi, pochmurne temne a tajomne mesto, mimozemska rasa... To vsetko su prvky co slubovali vyborny filmovy zazitok. Sice je vidiet na efektoch ze film uz ma zopar rokov, no to mi vobec nevadilo. Naopak, kulisy a temna hodnoverna atmosfera dodava tomuto snimku specialny naboj. Fetch TV - Movie Box - 23.10.2021

Malý navigátor (1986)

Tak tento film si z detstva nepametam, no pride mi to celkom cool na tu dobu, podobne ako slavne Cislo 5 zije alebo Nekonecny pribeh. Spolovice sci-fi, z druhej rodinny a na 80-te roky celkom slusna technika. Prijemna oddychovka na rozdiel od tych vsetkych akcnych strielaciek alebo komplikovanych politickych thrillerov. Stan - 22.10.2021

Ong-bak (2003)

Fetch TV - Movie Box - 17.10.2021