Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Hodnotil bych nejraději 3+. Ano má to dost slabých míst a režisér se scénáristou se mohli snažit více, ale i tak, je to slušná podívaná.

Road Trip (2000)

Rozhodně to lepší z té masy rádoby komedií. Viděl jsem jí náhodou a rád se podívám znovu.

Pravá blondýnka (2001)

Pro mě překvapení. Čekal jsem otravný slaďák a vyklabala se z toho docela slušná komedie.

Robin Hood (2010)

Film o tom, jak vzniká legenda a R.Scott si nemohl vybrat lépe než tento příběh. A navíc ho skvěle herecky obsadil.

2012 (2009)

Už jen za to zpracování si tento film zaslouží lepší hodnocení. Pravda je, že příběh hlavního hrdiny, který se při konci světa odehrává je " tuctový ", ale stejně je to pěkná podívaná.

Komando sebevrahů (1968)

Škoda, že se režisér nebo scénarista nedržel předlohy. Takhle byl na svět vržen film, který má chatrný děj a celkový dojem je, že se jedná o jakousi parodii - tank, který sestřeluje letadla, no docela jsem se bavil.

Avatar (2009)

Fantastické. Skvělé. Okouzlující. Co dále dodat ... nic.

Invaze do Afriky (1970) odpad!

Italové a ta jejich filmová technika z 2.sv.v. A tady je dokonce sovětský ZIL ze 70.let. A navíc děj filmu tisíckrát použitý. Už to vidět nechci.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Horší než jednička. Mohlo to být kratší, mohlo to být přehlednější, mohlo to být nápaditější, mohlo to být zajímavější = mohlo to být mnohem lepší.