M3GAN (2022) odpad!

Nuda, blbost, strašná napodobenina všech movies s panenkami a ostatní havětí. Předvídatelné jak hovno po pivu. A nakonec boj s Ocelové pěsti. Bravo!!!

Vlk viking (2022) odpad!

Slátanina největšího kalibru!!! Nuda, nuda, nuda!!! Odporní herci, odporné vše! Lidé kteří to tady opěvují, asi neviděli pořádný film. Chce se mi zvracet!!!!!!! To už se raději podívám na Babičku a vím že to alespoň dokoukám a nepogrcám se z hnusných ksichtů!!! Ave

Virus:32 (2022)

Jedna hvězda za "zombie" film, protože na nich ulítám, ale!!! Neskutečně hloupé počínání hlavních protagonistů, když už (nějakým šestým smyslem) zjistím, že zombíci hibernují 32 vteřin, tak kolem nich nechodím jako odsouzenec jdoucí na popravu s pouty na nohou. Pokaždé, když někoho zabiju, tak neodhodím páčidlo, kterým jsem to vykonal. A nejlepší byl konec, zabití jednoho hlavního zombíka sponkovačkou a to jedinou ranou!!! Prostě šílené. A hudba? Chvílemi totalní vykrádačka z filmu 28 týdnů poté.

Barbar (2022) odpad!

To byla nuda, nedalo se to dodívat!!! A kuwa!!!!!! Sam negr!!! proč??? Všude tahají ty negry???? Prví záběr a negrovka!!! Kdo se na to má pořád dívat!!! Jdu se dívat na bílou stěnu udělám lépe! Jo a HOROR to nevidělo ani pod lupou!!! Prostě černošský film o jejich čtvrti!!! Kuwa jsem frustrovaný!!!!

Úsměv (2022)

Alespoň po dlouhé době film(horor), který jsem dokoukal do konce. Jinak herci na hovno, děj, předvídatelná vykrádačka spousty lepších filmů. Ale, jinak jedna hvězda za to, že jsem se až tak nenudil a jak jsem psal, dodíval jsem se do konce. Pár hororových prvků tam přeci jenom bylo.

Alfa (2018) odpad!

Kdyby to byl animák s jinými ksichty a opravdovou dobou ledovou, tak je hodnocení jiné. Jinak obří trapas!

Deadstream (2022) odpad!

Sledovat skoro dvě hodiny odporného chlapa, to je fakt hnus. Kdo to ohodnotil fakt alespoň jednou hvězdou je fakt úchyl, chce se mi zvracet. Tohle může sledovat jenom totálně zdrogovaná a netem zničená mládež!!!

A House on the Bayou (2021)

Velmi silné tři hvězdy, Angela nádherná. Chvílemi mi to připomínalo Zabití posvátného jelena. Velmi dobrý výběr herců a dobrý příběh.