Čas na sebe (2022)

Průměrný režisér John Hamburg natočil podprůměrný film s podprůměrnými až trapnými vtipy. (CZ dabing) Rozpočet: $80 miliónů, Tržby: - (Netflix).

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Kloboučník umírá smutkem, protože došel k názoru, že jeho mrtvá rodina žije. Tak se Alenka vydává za Pánem času, aby pomocí cestování časem zjistila/napravila co se s rodinou stalo. Novou Alenku nerežíroval Tim Burton, nýbrž James Bobin. Viděno s velkým odstupem od prvního dílu, a docela to ušlo. (CZ dabing) Rozpočet: $170 miliónů, Tržby: $299,457 miliónů.

Pěstní msta (2022)

Film navazující na seriál Wu Assassins a bohužel navazuje tak jak to bylo. Takže v zásadě žádné velké překvapení ohledně kvality  :-( (2D dabing)

Panství Downton: Nová éra (2022)

Je vidět, že tvůrci už nemají moc kde brát a tak se za dvě hodiny vlastně vůbec nic nestane. Jinak je film (stejně jako seriál) plný skvělých kostýmů a dobrých herců.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 1 (2017) (série)

První díl fajn, druhý ušel, ale pak už je to banda hlupáků ať už na straně policie nebo lupičů. Poslední díl byl opravdu výsměch. Věci se dějí jen proto aby se "šokovalo", ale divák předem ví, že to ukazované drama se nestane. Celý "geniální" plán naplánovaný do všech podrobností je hloupá slátanina. Události by měly probíhat jinak. A lidé by měli mít mozek v hlavě. Jediný Berlín to zachraňuje.

365 dní: Ten den (2022) odpad!

Já to tedy neviděl, ale na základě hodnocení ženy je to horší než odpad :-)

Ubal a zmiz (2021)

Mireček (Matouš Ruml) a Vilém (Janek Gregor) prodávají trávu v malém. Pak uzavřou velký obchod s velkým kápem a někdo je vybere. Sympatický start kariéry mladého režiséra.

Král Richard: Zrození šampiónek (2021)

Příběh Richarda Williamse, otce ,který má plán, jak z dcer vychovat tenisové šampionky. Film smrdí oscarovým kalkulem na míle daleko. (CZ dabing) Rozpočet: $15,12 miliónů, Tržby: $38,42 miliónů.

Duna (2021)

Knihu jsem četl už před hodně lety a pak ještě několikrát a myslím, že pro každého kdo to kdysi dávno četl to je výborné. Kdo to nečetl se možná občas bude nudit. (CZ dabing) Rozpočet: $108,32 miliónů, Tržby: $400,67 miliónů.

Jedině Tereza (2021)

Lepší než jsem čekal. Tržby: 4 648 919 Kč.