• Thriller

Květ mého tajemství (1995)

podařilo se mi získat 14 filmů Almodóvara.Obdivuji jeho jednoduchost s jakou dokáže vyjádřit všechny emoce světa.Jinak tahle baba byla na zabití.Dusila všechny kolem sebe svoji neschopností se postavit čelem  celému světu s jeho nástrahami.Ale protože mám jednu takovou známou tak jsem ten film brala vážně.I když na něho sedla patina času.

On est fait pour s'entendre (2021)

příběh mi sedl do nálady.Kdo se někdy setkal se sluchově postiženým,ví o čem příběh je!O tom žádná.Natočeno bez patosu.To se mi na tom líbilo nejvíc.Dobrá práce režie a herců.Velmi kvalitní kamera.A samo, že jeden z nejlepších dabingů.

Naposledy spolu (2017)

trochu jednoduchý scénář už při psaní cílený na brnkání na city.Asi i nízký rozpočet.Ale zase se nesmí pominout slušná práce herců.Nesnáším mysteriozní duchaření ale tady platí :v jednoduchosti je krása fakt geniální.Ten malý kluk je opravdu geniální!Ne tím,že měl roztomilý kukuč ale on opravdu hrál jak velkej.

Tully (2018)

všechno tam skřípalo A nechat herečku aby nabrala 22 kilogramů kvůli frašce, to je až trestuhodné.Namontovat na ni umělé těhotenské břicho,v záběrech ještě zdůraznit jeho obrovitost to bylo až trapné.A opravdu ten záběr se sexem byl potřeba??Nejsem puritán,jsem absolutně nenáročná divačka ,ale tohle bylo přes čáru vkusu.Už na to začínám být silně alergická

Všechno nebo nic (2017) odpad!

jedině kdo tam působil jako profík byla Klára Issová a paní Krónerová.A Delag.Ten zbytek to byla taková bída, že jsem se až za styděla za ně.Zebrowski sice působil jaksi sošně, ale jinak jsem měla pocit že byl permanentně v lihu.Podle toho jak těžko artikuloval.Jeho dabér se fakt nadřel.Všechno šité horkou jehlou..Jakože hotovo a jdem pro prachy....

Rodina (2021) (seriál)

pokud bych chtěla něco napsat ,musel být to být plagiát podle Amonasr níže.Tečka

Hříšné pohledy (2018) (TV film)

proboha proč tohle natočili????????Klišé!

Greta - osamělá žena (2018) odpad!

nebojím se hodnotit jako odpad.Absolutně nezajímavě natočené i když s ústřední linkou scénáře by se popracovat svižněji

Marguerite (2015)

Příběh o nešťastné ženě která věřila.Věřila všemu a všem .Hlavně pokrytectví ve svém blízkém okolí.Jedni byli pokrytci proto,že ji milovali a nechtěli jí ublížit.Druzí zase kvůli prospěchu.Samozřejmě že to vyjde nastejno.Poslední scéna s gramofonem byla famózní ve své promyšlenosti,jak jí otevřít oči.Nikdo jiný by roli neodehrál lépe než Frot.Opravdu si neumím představit někoho jiného

Láska a odpuštění (2014) odpad!

Mizerný scénář a ještě mizernější režie.Kvalitu odvedené práce Cusacka ani nebudu komentovat