Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Tak k mé recenzi , nejsem uplný fanda do SW ale rád se kouknu . Takže předchozí díl byla opravdu pakárna se spousty chybami , tek že si to přečtěte už si nepamatuji co jsem psal .Ale ale píšu tet recenzi na SW8 tak pojdme na to. Aj se mi to docela líbilo , nebylo to zase takové hrozne , chybička by se našla a ne jedna ale je to přece jenom film pro děcka a pro dospělé děti , ale přece to ten OBI VAN(dam) KENAN nemohl říct těm obojařum "haj lidi sem jenom iluze odpoutám jeho pozornost a vy mezitím utečete zadem "a nebo to neveděl a čakal že se jím někdo ozve na pomoc , nevím a proto tento díl není zase tak špatná protože chyby které tam sou můžou být vyvráceny :-) Jinak v tomto díle se už až moc hodně trapně snažili co nejvíce se přiblížit originálu z 80sátek , zase mi to tak moc nevadilo ale ten zelený alf miytr joda nebo jak už bykl trapný jak při otvírání pusy se mu pohybovala pulka obyčeje aby šlo vidět že je z gumy .Docela mi tam chyběla kvalitní bitka se světelnými meči vše co tam bylo bylo takové až moc syrové , ale to si myslím že bylo učelově chtěli poukázat že to jsou ještě děcka které vůbec umění jedy , takže zase dobře , psál jsme že to není tak špatné . Jinak zápletku by vymyslelo osmi leté dítě , takže saze dobře . Sečteno podtrženo pro fandy SW to určitě nebude sklání a i pro fandy filmu jako jsem já to bude pěkné podívání které mě nezklamalo .Jo a líbila se mi postava Frankiho čtiřprstaka :-)

Liga spravedlnosti (2017)

Takhle mi se to líbilo , nesmíte to brát tak vážně , za sebe můžu říct že jsem se v kině nenudil a efektu jsem se nabažil.Podle mě má DC v každém filmu hodně chyb , tohoto nevyjimaje ale nějak mi to nevadilo a je to první DC u kterého jsem se jakože opravdu zasmál .Aqua Man mohl dostat větší prostor ale to je jenom můj názor , od hry o trůny Jasona žeru.Jinak nechápu co to všichni tet mají z kostkama , ale i to jsem překousl , prostě na nedělní relax to stačilo .60%

Paralelní světy (2012)

Ano je to ta z Spidermana :-) Jinak je to natočené dobře efekty jak z Počátku ale to je vše , děj průměrný jde jej aplikovat všude dva lidé co nemůžou byt spolu a přece si cestu k sobě najdou ..Můžu doporučit shlédnout jenom proto aby jste se zamýšleli nad těma spousty chyb ,berme v potaz že opravdu je tohle na chvíli možné :-) dobře odkud prší? slunce měsíc a další věci které se vám automaticky budou při koukání nabízet.38%

Ať vejde ten pravý (2010)

Jelikož jsem neviděl original a měl jsem chuť si pustit Horor a náhodou jsem přišel k tomuto kousku.Film hodnotím kladně protože jsem vůbec netušil o co tu půjde, byl jsem překvapen co se z toho vyklubalo a do toho trochu romantiky?no zajimavá kombinace, nicméně jsem se nenudil . Chloë Grace Moretz už ve dvanácti ukázala že je dobrá herečka a tyhle role ji prostě sedí, vlk v rouše berančí. Mělo to docela "hloubku" a někdo si prostě řekl že upíři to prostě taky nemají jednoduché a je třeba o tom říci světu:-) 59%.

Jigsaw (2017)

Kde začít, máme za sebou konečně první řadu hororového seriálu SAW. Čekal jsem a ni nevím proč návrat ke kořenům tím myslím první díl , který bezpochyby byl revolučním hororem který přišel s něčím originálním a revolučním . Ostatní díly pouze vysávaly z prvního dílu a SAW 8 no to je odvar z odvaru .Nevím,jsem tam našel spoustu chyb , např proč nepřekřížily řetězy? chápu v tom stresu je to nenapadlo. Nevidím důvod proč by nemohly chodit po té kukuřici co se tam na ně sypala .Přišel jsem na to že padouch je ten patolog hned když vytahl tu kulku z těla. Nemůžu upřít že se jim docela pěkně povedlo znovuvzkříšení pomocí časovému posunu ale to je tak asi všechno , ani ty pastičky na keteré se tak všichni těšíme se moc nepovedly .Jo a když se motorce zastaví kolo , tak chcipne motor.Prostě jde vidět , že je to točení tím stylem , dejme divákovi to na co jsou zvykly a oni na to půjdou do kina .za mě 30%

Babadook (2014)

Příjemné překvapení , že se v uvozovkách dá za pár kaček natočit opravdu slušný horor . Herečka roly zvládla perfektně a male spratek jak by smet, opravu máte sto chuti mu lištit :-) opravdu jsem měl propocené kolo pod sebou a to mám právě na hororu rád,celkem klasika prostě zlo a dobro proti sobě, a mám rád když vše dobře dopadne , bývá zvykem že ke konci aby se neřeklo tak někdo exne, ale tady ne , udělali to po svém a za to davam taky kladné body a kdyby dvojka někdy byla a byla by stejně dobrá , klidně bych zašel i do KINA . 64-67%

Pan Nikdo (2009)

Moc pěkný film , je to jeden z filmu který je naprosto zamotaný a člověk pořád čeká až to pochopí , a nakonec si to pochopí každý po svém , já to pochopil tak že hlavní postava měla tu schopnost vnímat všechny reality najednou.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Opravdu příjemné překvapení , z otřesného seriálu udělali docela povedenej remake v podobě 2h filu , jasně že jeto pakarna na n-tou , stím jsem do toho šel že to tak bude a bylo , ale tak dobře natočeno že mi to nevadilo .

Králové ro(c)ku (2006)

Já jako naprostý odpůrce musizakálních filmu můžu napsat že tohle je jediný film tohoto tipu na který se dá dívat a dokonce se skvělé pobavíte Jack je super herec ale především hodně nadaný muzikant , má úžasný hlas a to bych se nedozvěděl nebýt tohoto filmu .

Vrána (1994)

Dnes již umělecké dílo , ve své době točeno jako béčkový film , dle mého názoru už tehdy předčil očekávaní to všechno jde ruku v ruce s perfektním hudebním doprovodem ,zařadil bych do škatulky kultovní film.