Sedmero krkavců (2015)

ackoliv nejsem vubec na pohadky proto davam 4* ale neveril jsem ze vdnesni dobe pujde natocit pohadka aby se mi libila , herci pervektni hlavne ta zla kralovna uplne jsem ji nesnasel a proto rikam ze to zahrala perfektne.

Tři bratři (2014)

no nevim , mozna cas z toho udela klasiku, mi se to moc nelibilo

Kazatel (2011)

Je to jeden z fimu ktery jsem viděl už nekolikrat a určitě ještě parkrát zhlédnu , kdyby se mě někdo zeptal jesli jsem to viděl a řekl mu o čem to je , tak mu řeknu ,jo super akční sfi-fi upirovka , dobre bitky ale děj už mu neřeknu , přičemž není to dějově tak špatné , bohužel efekty a otmosfvéra je nad tím dějem .Alespoň ja to tak mám .

Terminátor: Temný osud (2019)

Konečně jsme se dočkali ? Tak asi po 4řech pokusech o pokračovaní si troufám říct že ano , toto dilo opravdu nedělá ostudu a může být jako pokračování po druhém dílu terminátora , i když 3 terminátor natočen po druhém dílu taky není špatný ale třeba jako terminator genesis by zaslloužil vymazat a zbile dva tíli z budoucnosti bych nechal jak jsou :-) No pojdmě k Temnému osudu , hned na začátku mame jak už je dnes zvykem skouknout herce kompletně vyrendrovane do podoby z druhého dílu a pomoci tohoto nam to krásně navazuje a přechází nam to na volné pokračování , co si budem povídat druhý dil nam přinesl něco co nejde překonat a pokažde dostaneme v každém terminátoru to same terminatory honičky v autech a helikoptery atd , u mě je rozhodující jak na mě film působí co se týče originalnosti a realističnosti.Temný osud si myslím pěkně pohral s časovou osou natolik že si člověk mohl říct , jo proč ne .Záporák svou roly zahral opravdu perfektně , Arny si myslím že mohl dostat větší prostor a jeho postava mohla být prostě více jako Terminator , ale nějak jsem to překousnul .No ale jinak opravdu povedený kousek .79%

Rambo: Poslední krev (2019)

Tak máme tu posledního Ramba . Začnu tím že až to bude možné pustím si to znovu .Celá 5ti dílná serie Rambo by se obešla bez 2a3 dílu neřikám že to jsou spatné filmy ale podlehly své době a do celého konceptu mi nezapadají , naopak první a nejlepší díl byl hodně realisticky čtvrtý nám tak trochu přinesl průřez vše mi díly , poslední Rambo bych zařadil na třetí místo v nejlepší Rambech, konec s čísly teď k samotnému pátemu dílu Ramba . Předem říkam že první polovina není typická a spíše se snaží poukázat na konkretní hodně krutou situaci v Mexiku a opravdu se člověk až zarazí a uvědomí si , že tak to opravdu je.Je to smutné a zároveň jste dost naštvaní .Čékáte až už vybuchne ten dynamit v podobě Ramba a ono jen tak pořád doutná občas nějaká ta jiskřička a nakonec doutnák vyhasne.Nebojte, někdo ho zapalí a pak to bouchne se vší parádou a asi ve 10minutach dostaneme Ramba se vším všudy a jenom chcete aby to neskončilo , bohužel po 10min je po všem ,chtělo to trochu více ,neříkám v závěrečné fázi filmu ale třeba v průběhu filmu trochu ty akční scény protáhnou ,všechno to byla akce kulový blesk , ano Rambo má 70 a určitě by nezvládnul nahánět 30 mafiancu půl hodiny, a co se týče realističnosti to působí věrohodně , prostě je to škoda , nicméně musím říct že film mě nezklamal a můžu ho doporučit 79% .

Temné hlubiny (2018)

Ja chapu že na to není rozhodně buch-ví jak velký rozpočet , ale šlo by to natočit opravu lepe , interier monorky budiš tam se da ušetřit i když každý poznall že je to točene ve sklepe , ale proč tam přiznavají prskavky které se odražejí od laku aut , to si nnad mohli dovolit nakoupit par nepojizdných vraku a prostříled je opravdovími kulkami . A stracena flashka pro kterou se musela jakože vráti? Dolph nesklamal ten jeho charakter by uhral i roli slepeho hlucheho a ochrnuteho na oskara.Ale opravdu tady je chyba v tom jak to někdo natočil a spracoval .To to jenom ždíma z hercu a 50kg hereček , naročný divák to musí jenom přetrpět . A mam za to že ze zaběru se jednalo o nuklearní ponorku a tu opravdu obsluhovalo jako max 5lidi ? BOHUŽEL JENOM 35% A TOJEHNOM ZA HRCE A HEREČKY

To Kapitola 2 (2019)

bohuzel musim ohodnotit 3 * a taky rict ze jsem nebyl tak nadsen jako u prvniho dilu , za me tam byla pouze jedina dobra scena , a to kdyz po pnnym hoíl kamen a pak se vznasel o vsem to bylo v kine za doprovodu lixusniho ozvuceni. jinak na prvni dil bych se mihl divat porad , tady mam pocit ze se divame na to same jenom hinak natocene , neco jako treminator 2 a 3 , proste vlk se nazral a koza zistala cela .

Mučedníci (2008)

U mě máloktrtý horor způsobí to že se na něho nechci podívat znovu , na můj vkuz moc rozkouskovaní zezačátku to vypadalo na klasický horor s bubáky , potom to dosatlo slušnej zvrat a nakonec se to přehouplo k samostatné kapitole která v podstatě nemá skoro nic společného s tím o co tam původně šlo .Neříkám že t o bylo špatno ale trochu bych to asi ukončil jinak. Slabsím povaham nedoporučuji koukat.

My (2019)

Tak za mě docela dobrý kousek do zbírky hororů.Film začíná nevině a končí naruby. Zajímavý nápad a každý si ho může přebrát po svém , nic méně tu máme dlší super kousek pana Peeleho ktrý prostě umí .Prostě pomaliku poznávám jeho rukopis ve filmech který se mi líbi , včetně mini komediálních vzuvek JInak moc bych nad tím nepřemýšlel , ja to pochopil tak že se jednalo o vládní projekt který se snažil o ovladaná lidí , který se nepovedl, ale jak do toho zapadají krlalici a jak se stravovali a kde se brala elektrika ,to už hold nesmíme řešit. 66%

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Knihu jsem nečetl,ale myslím si že tento horor se povedl , škoda jenom že byl ta krátký , pěkná kamera .