Crazy Joe (2013)

Tady se nam ukazuje ze nepotrebujem rozflakat ulici aut , nepotrebujem buch vi jak propracovany dej , staci nam jenom kvalitni herec co umi hrat , nekdo kdo to umi natocit a za par kacek mame za mne kvalitni film u ktereho jsem byl hodne prekvapen . Za mne se povedlo vnest do jednoho filmu oravdu rozmanity pribeh , kez by se priucili i ostatni jak natacet nektere veljofilmy .65%

Finch (2021)

prijemne prekvapeni v odvetvi sci-fi , pekne trochu zabavne a pro nektere i se slzou v oku . Po konci sveta si postavi robota s umelou inteligenci aby se mu staral o psa , robot ma rozum maleho ditete a postupem casu vyzrava . uz jenom ten namet muze zaujmout ke shlednuti ;) 65%

Dravci (1999)

tento pribeh je perfektni , do toho zvukovy podklad byl z me perfektni ,mraz na zadech .

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

hodne se tu hraje na realicnost , myslim si ze Leo by oscara mel dostat za jine snimky npr pavucina lzi ale tento film taky ma sve klvality

Hrabě Monte Cristo (2002)

uz jenom knizni namet z tohoto filmu dela bajecnou podivanou , a tento film nebyl niak odflaklej a nekazi tak perfektni pribeh , stara dobra poctiva filmarina realne lokace , kostymy proste cgi nikdy zatim nenahradi realno 80%

Mrazivá past (2021)

bohuzel i presto ze dobry beckovy named , vysledek dopadnul katastrofalne , tupe hlupe herecky spatne odehrane souboje , a pritom by to mohlo dopadnout odost lepe jenom kdyby tonumnel nekdo spravne narezirovst , je to skoda opravdu nechapu ze kdyz nekdo neco nataci tak sam si neuvedomi jak je to hloupe , 15%

Válka zítřka (2021)

za mme total narez akce efekty , clovek se nenudi , v ramci moznosti i propracovany dej spetka humoru , za me top sci-fi 2021 , je to takovy mix na hrane zitrka a aliena .90%

Poslední souboj (2021)

pro ty co jste cekali dalsiho gladiatora , vas musim sklamat , rozhodbe se nejedna o valecne akcni drama , jedna se o neskutecnen dlouhe popsani znasilneni z uhlu treh pohledu , diky tomuto se ke konci dockame emocialne vyhroceneho souboje u ktereho divaci budou fandit mozna kazy nekomu jinemou . Ja fandil Mattovy,skoda jenom tak dlouheho zacatku , konec nakonec pricinil ze jsem dal 3*

Hvězdná brána (1994)

tady neni co dodat , taky na zaklade tohoto filmu vznikl nejlepsi a nejdesli sci-fi serial . Jiank film co se napadu tyce je genialni a myslim si ze je zalozen na realnych podkladech a nalezu na nasi planete , atmosvera je genialni dejove propracovane masky vyprava vsechno to krasne sedi, ja proste miluji filmy z doby kdy se nepouzivalo cgi vsude a na vsechno .96%

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

pusobilo to na mne hodne jako pohadka pro dospele, tim nechci rict ze to je spatny film , akcni sceny proprcovane , cgi uz tam je zbitecne moc slo to dost poznat i u scen ktere by sli natocit i normslne po staru , mozna ze mi to jenom prislo ale zda se mi ze i nektera auta a jine veci jsou delane cgi a pusobi to na mne lacine.Dejove jdem se nenudil ale uz toho mame si myslim ve svete marvel hodne a uz by to mohlo stacit dslsi svet na zemi , na druhou stranu to byla i zabava 66%