Jan Žižka (2022)

měl jsem z toho strach že to bude trochu blbost , ale nakonec vyzual dost dobry , když vemu v potaz ze to ma byt film hhoden vyzualu usa tak mužu za česko říct že se to povedlo .Na jedno shlednuti to ujde ,viekrat bych si to nepustil

Meg 2: Příkop (2023) odpad!

Možná Prvních 30min mi davalo nadějí že se mužé jednat o pruměrné Bčko dokonce mě zaujal i primitivní děj a neměl bych problem dokoukat , ale nvím co se stalo ale pak byla hruza dokoukat do konce , jakoby si někdo řekl pojde to cele hodit do hajzlu pojdme najednou zkusit točit komedii neskutečné hovna obalene ve sračkach , opravdu velka škoda stačilo se držet zajete linky hodit tam par kopaček z otočky trochu to opepřit velkým žralokem  a dokoukat by nebylo takovy problem . Ach jo 15% a to jenom ta prvních 40min

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

PODLOUHE DOBĚ TO ZASE NEBYLA AŽ TAKA P..... PONEVAČ SE TO ALESPON DĚLO NĚKDE KDE JE ASI MOŽNE VŠECHNO , A ASI ME TO MOŽNA NENUDILO Michelle Pfeiffer vypada užsne na ty roky , ve filmu nevypadala jako matka ale sestra sve dcery , jinak mi to spiše připadalo jako bych se díval na hvězdné války a popravdě kdyby alespom poslední dily sw byly alespon dějově na tehle urovně tak kych to překousl ,jinak  co dodat takovy slapší pruměr , do kina bych na to nešel cca 2tydne než uplně zapomenu očem to bylo a že vubec nějaká takový film je .

65 (2023)

po dolouhe době film na ktery se dalo divat , a že to jde i  bez milionu a nemusí to byt buchví jaky  dějový zázrak. Ovšem nečekejte jursky park , na druhou stranu tohle bych si klidne pustil ještě jednou narozdíl od star wars

Muž jménem Otto (2022)

Opravu herecky dobře zahrano , bohužel pro mně už moc předpovidatelne , a podajne dneší dobe

Souboj s rodinou (2019)

musim uznat ze az na druhe shlednuti jsem to ocenil 65%

Pekelná díra (2022)

vynikající atmosféra , sympatický herec , perfektní kamera , zajímavý dej i zvrat , par lekaček by se taky našlo , po dlouhe době horor na který jsem se vydržel dívat protože jsem se nenudil , nemužu říct že jsem se bal ale spiše je to trochu krimi obohacene o satanysticke prvky .6z7.

Vražda na jachtě (2019)

Musel jsem se premlouvat abych se dokoukal , par suchejch vtipku .