To (1990) (TV film)

za mne opravdu dobre natoceny videofilm (horor)

Blondýna, Kutil a Zabiják (2022) (pořad) odpad!

Snaha zkopirovat neco ,a nozna prijit s necim novym a nakonec z toho je vyhra jak v premiere ( hovno ) nic horsiho jsem nevidel .

Stillwater (2021)

Tak to byla opravdu dlouha cesta za nicim , tady se opravdu dost pracovalo na vztazich a pak se to vsechno splachne do hajzlu , az moc surove , asi mych to nikomu dedoporucil .

Samaritán (2022)

Bohuzel nafouklej Silvestr uz by si mel uzivat duchodu a nebo brat opravdu role umerne jeho veku , az na peknou kameru a trochu snahy ukazat realitu zivota v usa je to naprosta blbost , no nechci byt uplne hnusny pro nekoho mezi 10 a 15 lety je to vhodne .

Thor: Láska jako hrom (2022)

Především to ušlo , z tehle značky se stal komedialní žánr ,takže nevím proč tam není mezi akční a fantasy i komedie .To je jedno ,nehledejte v tom moc hlubokeho je to přostě film na relax ,kde nechcete moc zatěžovat mozek ale jenom se svést na palete CGI s kultovní muzikou devadesátak(zdřejmne na tak starou muziku je levnejší licence a kapelam to ještě pomuže dostat se mladeží do podvědomí )co více k tomu dodat do filmového serialu marvel  se natočil další dil ktery propaguje nenasilně barvy duhy a dobro zvitezí nad zlem . 55%

Predátor: Kořist (2022)

Je to tak  ,zta malo peněz hodne muziky , a přesně tohle to potřebovalo ,  sice cgi medvědi jeleni to na ukor peněž  odnesli ale predator byl super , všechno co jsme chtěl tam bylo , až na konečnou kurevskou naplanovanou nahodu ktera se mohla trochu udělat jinak ale budiž odpuštěno , a včil se do toho najebe 100mil dolaru a natočí se neskutečna sračka .(kežby další pokračováná bylo ještě tajemnější a propracovanejší ) 70% za ten ne moc ovedený konec .

Red Notice (2021)

Sice davam 2hvězdy ale film si zaslouží shlednutí , trochu me zklamalo že se to trochu zvrhlo v pohadku , ale i tak se to dalo ,  Ryan Reynolds a jeho osoba k terou hraje v podstate v  každém filmu stejně je vlaste  originalní , je to snad jediný herec to hraje všechny postavy stejne a prochází mu to , s kombinací s Rockem to šlapalo a humor byla hlavní složka, trochu i ta intrika na konci , bohuel me sklama scena v bunkru ,přišlo už mi to moc a trochu mi to rozhodilo mé hodnocení, i přesto 55%

K zemi hleď! (2021)

Tak po dlouhe době nam Leonardo přinesl takovou odechovku kterou o5 zvládnul braburně , film si děla srandu z dnešní doby a dokonce není tak daleko od pravdy . Je to opravdu k zamyšlení ale taky na jedno skouknutí .

Šlápni na to (2014)

Začnu tím že je to určitě lepší než seriál rychle a zbesile až na ty první díly, ale film má sice pěkné auta , bohužel Norové mají trochu jiný smysl pro humor , ale i tak mi vůbec nesedí mi postavy tak nějak tam něco chybělo málo rozvinuté , prostě tak nějak se moc kladlo víc na auta než na dej

Cellular (2004)

Ani nevim jak ale film jsem skouknul 18 let po vydani , tak jsem si na chvili mohl uzit film z pozdnich 90 , jason zaporak ale i tak mu nejde nez fandit , zrochu najivni dej ale pobavilo .