Anatomie pádu (2023)

Taková klasická rádoby psychologická frantíkovská slátanina.

Bratři (2023)

On vlastně ten výsledek na Lvech (pouze jeden za film) odpovídá. Herectví normální, ale nic co by vás zvedlo, scénář nedynamický, střih ve druhé polovině nějaký divný (neumím to pojmenovat), kamera s několika záběry do krajiny 21.století, kostýmy slabé, zvuk velmi špatný, kdy některým postavám není opakovaně rozumět. Není se zaco stydět, na české poměry nadprůměr. Nicméně když si to teď po sobě čtu, tak vlastně ani toho hlavního Lva za film jako celek dostat neměl.

Duna: Část druhá (2024)

Není to 100%, ale 5 hvězdiček si to jako "biják" rozhodně zaslouží, včetně návštěvy kina.

Ztracené květiny Alice Hartové (2023) (seriál)

Škoda dílů 4 a 5, které prostě byly scénáristicky nezvládnuté. Chápu logiku 14 letého posunu v čase, ale pak měl být příběh/nepříběh s Oggim vyprávěn jinak, protože takhle je to absolutně nevěrohodné, včetně navazujícího útěku z domu atd. Asi by bylo zajímavé vzít do ruky knihy, jestli ta to pojmula jinak.

Přišla v noci (2023)

Ne 60 minut, ale maximálně 40 minut to nějak fungovalo, ale pak přestalo.

Kokainoví kovbojové (2006)

Nechal jsem se nalákat a byla to hrozná blbost. Mělo se to minimálně prostříhat na poloviční délku.

Jeden život (2023)

Výborné zpracování tématu. Ve srovnání s Anthropoid (2016) může sloužit i jako výukový materiál jak něco dělat a něco nedělat.

Griselda (2024) (seriál)

Tohle je vážně slabý, a hezky to tady vystihl uživatel "Sharlay".