Bez státní příslušnosti (2020) (seriál)

Jako nebylo to špatné, téma zajímavé, postava Yvonne Strahovski je zahraná a napsaná velmi hezky, včetně těch flashbacků, i některé další postavy jsou super, ALE prostě u každého dílu byla scéna/y, které byly nedotažené, polovičané a bohužel u některých postav chování absolutně nevěrohodné.

Světlo naděje (2023) (seriál)

Zjednodušeně řečeno asi to nejlepší co bylo v souvislosti s osudem rodiny Frankových natočeno. Tohle můžete bez obav pustit náctiletým a pak můžete začít hodiny a hodiny diskutovat.

Investigátoři (2022) (seriál)

Kolik prosím tohle veřejnoprávní TV stálo?

Investigátoři - Breathariánství (2022) (epizoda)

Takže investigace spočívá v tom, že necháme mluvit "zastánce" či "praktikující" a pak "druhou stranu", bez jakékoliv konfrontace a otázek? Zejména, když necháte mluvit pana Tichého. Tak takové "dokumenty" by lépe zvládla natočit AI. Za financování tohohle si ČT zaslouží minimálně bludný balvan.

Temný případ - Part 2 (2024) (epizoda)

Pod dvou díle mám silný pocit déjà vu u některých motivů - voda, podivné chování, možná zombie, někdo má přijet z Ruska (nebo ruské základny) atd.. Jakoby tohle zplácali z několika severských méně známých kusů.

Reyka (2021) (seriál)

1. sezóna - celkem ucházející jihoafrická krimisérie, určitě stojí za vidění - 75%, 2.sezóna - tady už to stojí za starou bačkoru, scénář plný nelogického a nereálného chování postav - 10-20%

Napoleon (2023)

Pro mě nejhorší "filmařina" Scotta, horší než Prométheus. Kdyby byl špatný jen scénář... Označovat tohle za blockbuster je mimo.