Únos letadla (2023) (seriál)

Mělo to potenciál na lepší B seriál, ale bohužel těch nelogických věcí (nejen ve vzduchu ale i na pevnině) tam bylo moc, takže je to ušmudlané C.

Blue Lights (2023) (seriál)

Určitě doporučuji. Nic převratného, ale je to svěže napsané a natočené, včetně castingu. Bohužel v ČR hůře dostupné a slovenské amatérské titulky na titulky.com jsou psané v nějakém nářečí, hádám, že autor bude původem  někde ze severu nebo východu Slovenska.

Cobra Kai - Série 4 (2021) (série)

Nikdo v roušce nebo respirátoru, ale natáčení za covidu z téhle série čpí jako nemocniční dezinfekce. Jinak je to jen prázdná dílna na peníze. A poslední čtyři díly jsem cca z 20% skončil s prstem na "posun vpřed".

To Catch a Killer (2023)

Super rozjezd, který posledních 20 minut pošle někam do h....u.

Králičí nora (2023) (seriál)

Kdyby si lépe pohráli se závěrečnou epizodou tak by to mohlo být i za 5 hvězdiček.

Surové diamanty (2023) (seriál)

Velmi slušná série s nevtíravým autentickým vhledem do belgické charedim komunity, která je co do počtu  třetí v pořadí, po Izraeli a USA. Pokud jde o obchod s diamanty, tak také je tam lehce naznačen "úpadek vlivu", ale pokud vám tady někdo začte tvrdit, že na diamantové burze převážně obchodují židé, tak si můžete být jisti, že si vymýšlí, protože tomu tak u surových diamantů už dávno není. A dalším bonusem je, že se tady opět odkopají místní antisemité a primitivové.