• Krátkometrážní

The Loved Ones (2009)

Robin McLeavy se dle režisérových instrukcí na svou roli připravovala vyhledáváním informací o sériovém vrahovi Jeffreym Dahmerovi, dále také musela zhlédnout filmy Misery nechce zemřít (1990), Takoví normální zabijáci (1994) a díla Quentina Tarantina.Takže solidní příprava a taky podle toho vypadal výkon.Ale podle mě ještě lepší výkon předvedl John Brumpton v roli psycho otce.Výkon hodný oscara.

Touha po pomstě (2010)

Skvělý revenge exploitation.Skvělá režije i hudba a skvěle zahraný ustřední pár.Škoda za malý prostor pro Billa Moseleyho.Silnější 4 hvězdy.

Muži v bílém (1998) (TV film) odpad!

Film který jsem viděl kdysi dávno,teď si na něho vzpoměl a prostě jsem ho musel poslat do odpadu.Uf.To je úleva.Nekorunovaný král odpadů.Totální "filmový" průjem.

Ďáblovo dítě (2008)

V podstatě souhlasím s uživatelem J*A*S*M.Bill Moseley jako šerif byl dobrej,ale neměl pořádně prostor ukázat své herectví.A možná to je dobře protože zaporné role mu sedí líp.U mě za 2 hvězdy,protože tou druhou půlkou to scénárista fakt posral.

Rogue River (2012)

Souhlasím s Flipnicem.Za málo peněz hodně muziky.Na film jsem koukal hlavně kvůli Billovi.Protože si získal můj hluboký obdiv excelentně zahranou rolí Otise ve filmech Dům tisíce mrtvol a Vyvrženci pekla.Zde opět nezklamal a předvedl skvělý výkon.I ta jeho pošahaná stará.Přesně tyhle role mu sedí.Stručně shrnuto.Amatérské?Určitě.Zábavné?Kurevsky.

Prokletý klaun (2014)

Tak tohle mi nějak nesedlo.Jako není to vyloženě špatný ale Stitches mi sedlo víc.

Starobylá tetování (2008) (TV film)

Skvělý dokument o kérkách.Pro fanoušky tetování povinnost.Jen se musím přiznat že Craig Reynolds mi zrovna dvakrát sympatickej nebyl.Ale to je můj problém.Jinak super

Všechno nejlepší! (2006) odpad!

Shit.Shit.Shit.Já kdybych vezl v autě takovýho zmrda jako byl Preiss v téhle šaškárně,tak to v plné rychlosti napálým do zdi.

Rafťáci (2006) odpad!

zase ti dva prasomrdi.A ještě větší sračka jak snowboarďáci.

Snowboarďáci (2004) odpad!

Vojtěch Kokotek a Jiří Downův syndrom Mádl.Píčovina roku.