• Krátkometrážní

Hansel Vs. Gretel (2015)

Čarodejnice prichádzajú do mestečka a rozprávkový Janíček si nevie rady. Ešte k tomu zlákajú čarodejnice na svoju stranu aj jeho sestričku Marienku. No tak ich musí stále hladať a postupne zabíjať. Páčili sa mi čarodejnice uprostred Amerického malomesta v modernej dobe ale inak to neprináša takmer nič zaujímavé. + herečka z Wrong Turn 6

The Returned (2015) (seriál)

Prvý seriál zo žánru horror, ktorý som kedy videl. Od prvého dielu sa začínajú do malého mestečka vracať ludia, ktorí boli už niekolko rokov mrtvy. Postupne sa osudy ludí začínajú spájať a navrátilci sa snažia vrátiť do normálneho života, čo je ale velmi ťažké, keďže ich ludia považujú za mrtvych. A tak začínajú problémy atd. Na tomto seriále ma ani tak nezaujal dej ako taký, ale hlavne nádherné prostredie malomesta v USA. Jeden bar, v ktorom sa ludia stretávajú ,každý pozná každého a všetci si navzájom pomáhajú. Samozrejme, že keď je seriál z USA, tak tvorcovia nemali problém nechať tam sexovať 12 ročné dievčatko, ale tak u nich je to normálne takže no problem. Seriál je taktiež plný neočakávaných zvratov a rozuzlení a preto sa teším na druhú sériu napriek tomu, že väčšina ludí tu seriál odpísala. + nádherné prostredie malomesta v USA + herečka z The Thing + Tonyho parádny truck

Third Eye (2014)

Spolu s Hangar 10 najslabší horror roku 2014. Zo začiatku to bolo aspoň trochu zaujímavé ale od scény s mačetou na lúke to bol totálny podpriemer. Do konca ma už zaujal asi len ten divný chlapec, ktorému tiekla krv z nosa. Potom sa vrátila žena s mačetou a pokračovalo to rovnako ako predtým. Keby tí ludia boli aspoň kanibali, tak by to bol kvalitný Hixploitation ale toto to bol úplný nezmysel. Modrý duch bol už len čerešničkou na torte. + sympatická herečka + horror z Filipín

The Ganzfeld Haunting (2014)

Film o študentoch, ktorí chcú vyskúšať experiment, ktorý im zadali v škole, a tak sa zavrú do opusteného domu. Samozrejme sa potrebujú pred experimentom posilniť, a tak začnú piť alkohol na litre, šňupať kokain a huliť marihuanu. V tomto stave začnú byť dievčatá odviazané, a tak môžeme vidieť dcéru Bruca Willisa, ktorá sa snaží spestriť zážitok divákom mužského pohlavia. Postupne im začne byť poriadne zle a vidia veci a paranormálne javy, ktoré im zamotajú mysel. + herečka z The Event + dcéra Bruca Willisa + tie dve sú fakt pekné :-)

Strange Blood (2015)

Minulý rok sme mohli vidieť prehnané množstvo Found Footage hororov. Tento rok to zase vyzerá na prehnané množstvo hororov s tématikou laboratornych výskumov, ktoré ale aj tak nestoja za vela. Strange Blood,The Lazarus Effect,Toxin,The Atticus Institute,Frankenstein Vs. The Mummy a v podstate aj Dead Rising Watchtower a ešte ich zrejme zopár uvidíme. Každopádne Strange Blood neprináša nič nové okrem totálne nesympatického herca. + aspoň ten organizmus vyzeral úplne odporne

Toxin (2015)

Mladý chalan sa vracia z vojny a rozhodne sa s kamarátmi ísť na výlet k babke, ktorej dom si za ciel vybrali aj vedci, ktorí chcú testovať nový vírus. Postupne sa vírus dostáva do ich tiel a začína im prepínať. Začínajú zomierať, ale hlavný hrdina zistí, že ich niekto pozoruje, a tak spacifikuje Vinnieho Jonesa, čo je dosť komické keďže ten by ho vypol na šupu. Frajerka hlavného hrdinu začína javiť známky nakazenia a tak sa zdá, že je to pre ňu koniec. Nakoniec všetko dobre dopadne a párik sa zachráni a zničí vedcov vírus. + herec zo Saw + herec z Midnight Meat Train + pekný vojenský Hummer