Co ta holka chce (2003)

Viděl jsem tenhle film jednoho dopoledne na HBO, poté co jsem se probudil a byl to pro mě příjemný začátek dalšího dne. Slušná komedie.

Rozvod po francouzsku (2003)

Nehorázná blbost, kravina, bezduchý děj a vlastně žádný děj. škoda půjčovného.

24 hodin (2001) (seriál)

Nejdokonalejší a nejlepší seriál na světě. Přestože Nově nefandím, tak heslo, které zvolila při mediální upoutávce před nasazením první série, bylo pravdivé. Nejlepší seriál všech dob. Kiefer Sutherland chytil druhý dech ve své kariéře a Jack Bauer se stal nesmrtelnou postavou, superagenta. A velký klad tohoto seriálu spočívá v tom, že čím vyšší číslo série, tím lepší a napínavější. Tvůrci jsou si vědomi, že aby udrželi vysokou sledovanost, musejí vymýšlet čím dál lepší zápletky plné napětí a zvratů. Jen je škoda, že umírá hodně hlavních postav. Nepopírám, že místy je děj až přehnaný, ale je to přece jen seriál a jak nám na úvod vždy zdůrazňují, divák si má zachovat odstup :) Nemohu se dočkat 7.série, jejíž start byl zabržděn stávkou scénaristů.

Lhář, lhář (1997)

Prolhaná a ulhaná komedie skýtající kvalitní zábavu.

Fakulta (1998)

Docela dobrý úlet.

Dobrý ročník (2006)

Kdo se podívá na tenhle film, musí se ho zmocnit neovladatelná touha odjet do Provence :-)

Pravidla boje (2004)

Průměrný thriller s detektivní zápletkou, který nenabízí nic nového.

Doktor Flastr (1998)

Jeden z mála filmů, který mě dohnal k velkým a dlouho nekončícím slzám a zakotvil ve mně na dlouhou dobu úmysl studovat medicínu a odejít pracovat na kliniku vedenou lékařem, kterého hraje Robin Williams. Poprvé jsem si také všiml Monicy Potter, která mě zaujala také ve volném pokračování Sběratele polibků Jako pavouk.