• Krátkometrážní

Recitál Wabi Daňka (1989) (koncert)

Wabiho Danka jsem ještě zažil na trutnovském rockovém festivalu, nebo na Mohelnickém dostavníku a mám doma jeho legendární album Rosa na kolejích. Dokument byl opakován na novém kanálu Česká televize 3.

Příběhy písní - Whitney Houston (2020) (epizoda)

Dokument na ČT Art. Zpěvačka narkomanka s bipolární poruchou jako idol Ameriky s drogovou epidemií...Tento díl je myslím obsahově nejslabší.

Nádherná příroda Dánska - Otevřená krajina (2020) (epizoda)

Název Nádherná krajina Dánska je jako reklama, která má dodat něco, co výrobku chybí. Tato agrární země myslím patří mezi nejméně hezké vůbec. Můžete sledovat zvířata v obilí.

Memphiská kráska v barvě (2019) (TV film)

Může jít o válečnou propagandu, ale nejde. Pamětnici se nezmínili, proč se tolik chlapů zůčastňovalo letů , když pravděpodobnost přežít povinných 25 misí byla v počátcích 0 procent.

Psí příběhy (2020) (TV film)

Zaujali mě výzkumy že vlci jsou chytřejší než psi a neradi se , byť od narození chováni člověkem, zdržují v jeho společnosti.

Krásná a osobitá Kalábrie (2021) (TV film)

Sluncem prozářený dokument je příjemné sledovat na podzim. Nejvíc se mi líbil lesnatý Parco nazionale della Sila. Jeho nejvyšší vrchol téměř dva tisíce metrů nad hladinou moře se v dokumentu ani neobjevil. Zřejmě nešlo nahoru vyjet autem.

Maya - tygr indický (2020)

Dokument o tom, že divoké zvíře zůstane před dobrou výchovu vždy jen zvířetem, pro nějž jste suma kalorií. A pokud není v dobrém rozpoložení, napadne vás.