• Krátkometrážní

Un fleuve humain (2007)

Delta řeky Niger, kde žije milion obyvatel. Uvidíte to městské, vesnicke, moderní i tradiční. Obyvatelé se pokouší přizpůsobit klimatické realitě - suchu. Generace, která zničila naší planetu si může v klidu říct "po nás sucho". Dokument můžete vidět na platformě Dafilms.cz.

Dal profondo (2013)

Shlédl jsem na MFF Jihlava a k vidění je dokument na www.dafilms.cz

Nikdy to nepochopíš (2003) (TV film)

Shlédl jsem na MFF Jihlava a k vidění je dokument na www.dafilms.cz

Největší záhady historie - Ztracené deníky Houdiniho (2021) (epizoda)

Dokument o nejslavnějším mistrovy úniků z jakýchkoli pout, dokonce i z vagonu odvážejícího vězně na Sibiř. Jak to dělal se nedozvíte. Myslím že nejvíce děsí mistrovy letecké pokusy a nejvíce baví jeho spiritistické trikové seance.

13. komnata - 13. komnata Šárky Vaňkové (2023) (epizoda)

Velmi pohledná , charismatická dívka , dokonce i jako dítě. Škoda že ženy rychle tají jako kornout zmrzliny. Domácí násilí - vynikající manželský a rodinný psycholog Jeroným Klimeš na jedné z přednášek říkal, že ženy si vybírají partnery typu Ivan z pohádky Mrazík. Sebestředný egoistický dacan kráčející životem stylem "vole uhni". Logika "Vím, že mě bude bít, ale mým dětem se nic nestane". Problém je, že Ivanů je málo a ženy musí vít zavděk hodným, ale pro ně nudným mužem. Ivan může projít proměnou jen nějakou silnou osobní krizí.  Ke shlédnutí na https://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-komnata/223562210800031/

Houba (2000) (TV film)

V tomto roce 2000 bylo "jak si spolu houby povídaj" bouřlivě rozvíjející se obor. O deset let později jsem chodil na pražskou Přírodovědeckou fakultu na předmět Ekologie hub. 99% hub jsou vlákna pod zemí kilometry a kilometry a tehdy si na tom spousta lidí dělala doktoráty. Na tomto dokumentu je znát vyprávěcí zmatek a nedostatek informací. Jak říkal na jedné přednášce vynikající Jiří Sádlo v lese všechno řídí houbová mafie. Fotr starý strom okolo sebe vyseje semenáčky a když děti začnou svou velikostí fotra ohrožovat, houby jim típnou přívod živin a ty chcípnou. Dokument si můžete pustit na placené platformě  dafilms.cz

Dotek (2013)