• Krátkometrážní

Vražedná modř (2018)

Válka hodně zblízka očima letců, jejich denní život a mise. Je to pocta celé bombardovací Eighth Air Force.Kombinace digitálně zrestaurovaných filmů a vyprávění pamětníků. Je to celé tragické.

Touha po svobodě (2017)

Netradiční pohled na válku v dobytých městech.

Bostonský maraton: Atentát (2016)

Nemám Spojené státy pesatrosti rád, jejich tučné lidi (60% obyvatel je tučných), umělé "amazing"úsměvy že, které se snaží podobat můžům a přizpůsobili to i své hluboké krákající hlasy, jejich fašistickou zahraniční politiku a celou tu jejich automobilovou kulturu, kde přes den zaplatíte na pláži pokutu , že máte moc krátké plavky a večer nad stejnou pláží v baru tancují dvě nahé tanečnice . Ale záběry atentátu na běžeckou komunitu velmi sympatických lidí mi vehnali srzy do očí a pěkně mě to sebralo. Odpočinková je pasáž léčení obětí, než začne dramatický hon na pachatele. Pak následuje zkoumání narušené psychiky obětí a pozůstalých. Postraumatické stresové poruchy. A jejich vzpoura proti nepřízni osudu. Pak se dozvídáme něco o obou teroristech a hádejte proč to udělali. Opět kvůli šíření islámu. Prezident Trump později zakázal vstup do země a imigraci občanů z Arabských zemí kvůli bezpečnosti USA. U nás kvůli osvícené vládě v čele s prezidentem Babišem arabské migranty také nepřijímáme. Muslimáci říkají "tohle není ten pravý islám", ale kde je ten pravý islám? Ten v Iránu? Ten v Saudské Arábii? Ten podle Talibánu? Ideální zpodobnění Koránu byl přeci Islámský stát. Oni vám řeknou "oni islám neznají". Odpovídám "Oni ho znají, protože ho praktikují do písmene jako v případě Bostonského maratonu". Oba bratři to udělali proto, aby mohli ojet 70 panen v ráji.

Veliká Bomba dr.Tellera (2006) (TV film)

Viděl jsem podobný dokument, ale zde bylo zase pár jiných informací. Nevěděl jsem třeba, že si Rusové zkušební bombou zlikvidovali stovky kilometrů Sibiře. Na odstrašení je to dobrá zbraň.

Utajované války Ruska (2000) (seriál)

O tomto období historie už něco vím, zaujali mě vyprávějící pamětníci staříci svraštělí psychopati.

Tajemství války (1998) (seriál)

Působivý dokumentární seriál. Příšerná generace ,ti co přežili dnes již v hrobech.

Kybernetická guerilla: Hackeři, piráti a tajné války (2009)

Dokument o moci hackerů.Musím přiznat, že s nízkým hodnocením se ztotožňuji. Spíš než informován jsem byl zaplaven. Informace o trojském koni apod. mohli před 11 lety působit objevně..Dřív dostávali odhalení špioni trest doživotí, proč to nedostávají mnohem nebezpečnější hackeří a vývojáři virů? Nebo rovnou oprátku. Jde o desítky tisíc osob jak zazní v dokumentu. Otec vždy říkával "štěnici musíš zašlápnout, jinak ti bude pořád pít krev"

Do hloubky webu (2015)

Dokument těží z toho, že moc diváků o černém on-line obchodování s drogama moc neví. Názory obžalovaného podívat se za hranici dobra a zla, nebo udělat revoluci informační svobody, který "budou provázet ošklivé věci" se mi zdá jako nějaká nová mutace fašismu. A autor těchto slov si před zatčením namastil prodejem drog na internetu kapsu milionem dolarů. V dokumentu je hodně podivných lidí (jako matka obžalovaného) , kteří zpochybňují válku proti drogám , protože "způsobuje násilí".

Následky (2010) (seriál)

neviděl jsem jen díl Když se země přestane otáčet. Výborné srozumitelné podrobné zpracování předpokládaných následků. Největším problémem je podle mě přelidnění. Někteří odborníci říkají, že už jsme na hranici únosné kapacity prostředí po jejímž překročení nastanou přírodní katastrofy a společenské pnutí. A OSN vydalo nedávno odhad, že do roku 2050 nás bude opět o 30% více. Ale zase WHO vydala zprávu, že okolo 2050 mají přestat kvůli naším velkochovům koncentrákům zvířat přestat fungovat antibiotika.