• Krátkometrážní

Hotel of the Damned (2016)

Bylo těžké film sledovat, je pod opovrhující kategorií. A to mi ani nevadily vraždy mimo kameru. Hotel je obří. Možná to chtělo sledovat o půlnoci na chatě než po nedělním obědě.

Transdarinka (2015)

Film o transgenderových lidech. Kombinace humoru a patosu. Nízkorozpočtový film, ale za to je v něm hodně energie. Pro mě nejzvláštnější vánoční film , který jsem viděl. Bez vánoční atmosféry, sněhu a se stovkou slov "mother fucker". Donutový čas navždy!

Tiché srdce (2014)

Film u mě vyvolávat zvláštní pocity, postavy se utápí ve smutku. Film se zabývá pocity jednotlivých členů rodiny vůči ústřední postavě a na závěr řekne něco o ní. Ve filmu není nic šokujícího.

Nico, 1988 (2017)

Zpěvačka říká "Vybírám si své publikum " a " Netoužím, aby mě milovali všichni". A film také se nesnaží zavděčit každému a režisérka Nicchiarelli se snažil vzít si její slova k srdci. Ukazuje zpěvaččin styl při vystupování a její temnější stránky kdy bojovala už jako starší s depresí a drogami . Měl jsem pocit, že nikdo není tak osamělý jako Christa Paffgen i když je stále obklopená davem. Ale myslím, že režisérka z jejího životopisu udělala trochu fikci. Jsou zde hezké písničky.

Víkend s Alexem (2014)

Kronika o této generaci zaměřené sama na sebe. Film působí o trochu silněji než ostatní v tomto subžánru a nejsou zde negativní momenty, ale ani to není moc zábavné. Postavy jsou umělé a nevyvinuté.

Příběh lásky a temnoty (2015)

A tale of love and Darknewss je obtížné sledovat kvůli jeho prezentování smutku. Ale je to také krásný film, protože mě nutil přemýšlet o věcech světa ve světě do kterého se úplně nehodím. Portmannová se narodila v Jeruzalému.

Ten Jim (2015)

Teen příběh, který balancuje mezi humorem a temnotou. Kamera je výborná, ale příběh nějak ztrácí dech.

Letní slunovrat (2014)

Celkem dobře napsaný scénář a režie a na úrovni filmová řemesla.

Pokušitel (2016)

Je to sladké, dojemné a uvolněné s kvanty irského humoru. Přitom jsem čekal nový subžánr "dva muži si povídají o sexu", ale pohybuje se to mezi feel-good filmem a burleskou o panice že jsem gay. Závěr je přeslazený.

MacIntyre: Nejdrsnější města světa (2008) (seriál) odpad!

Nyní jde na Prima Zoom podobný zajímavější seriál. Pobavil mě díl o Praze, kde žiji od narození. Že je to čtvrté nejbezpečnější město na světě ani slovo. Britský nácek MacIntyre aspoň natočil rozhovor s pasákem a pouliční potyčku, kterou vyprovokoval.