• Krátkometrážní

Frank a Lola (2016)

Psychosexuální love story odehrávající se v Las Vegas a Paříži o lásce,, obsesi, sexu, zradě, pomstě a nakonec hledání vykoupení. Toto video určitě dostane tisíce , ale kdo otvítuje mě že jsem vyplýtval hodinu a půl života jen kvůli Michaelovi Shannonovi. Film začíná strojeným pompézním vztahem a pokračuje 50 odstíny erotického psychodramatu několika cákanci neo-nor thrilleru.

Marie Terezie - A Woman at War (2019) (série)

Děl se odehrává více v romantické lince a v ložnici než politiky. Marie Terezie žárlí a mstí se záletnému manželovi a prostitutkám zřízením mravnostní komise. Vyprávění používá laciné motivy vděčné pro diváky. Je tu pár zajímavých armádních detailů jako strava, hygiena apod.

Hitlerova říše: Poválečný plán (2018) (seriál)

Velmi zajímavý seriál. Fašismus je jako smrtelná bakterie, kterou jsme v některých lidech objevili a již proti ní máme imunitu a obranu. Shlédl jsem na výborné televizní stanici Prima Zoom.

Slunce života (2016)

Tragikomická pohádka o probuzení muže ve středním věku. O krizi středního věku a zklamáních bylo natočeno hodně filmů ,ale co dělá film Argyrise Papadimitropoulose úspěšným je situování děje uprostřed srpna na sluncem zalitém řeckém ostrově, z něhož sálají krásné prázdninové časy. Závěrečná scéna vás bude ještě dlouho strašit. Film byl promítán na Febiofestu.

Psycho Raman (2016)

Indický král thrillerů Anurag Kashyap natočil drogami prosáklý thriller s psychotickým vrahem. Je to jednoduchý příběh o muži, který miluje zabíjení a kterému nikdo nerozumí. Je to příběh o monstru , které je v každém z nás. Film není lehké sledovat. Je to hrubé, bezcitné a vzbuzuje žaludeční nevolnost. Film jde hluboko v líčení chuti vraždit sociopatického vraha a jeho posedlosti násilím. U těchto filmů je vždy tlustá čára mezi sériovým vrahem a oslavou jeho činů. V Psycho Ramanovi není jasné, na jaké straně Anurag Kashyap stojí.

Láska a odpuštění (2014)

Love & Mercy mě chytlo hlavní postavou - otlučeným chlápkem zraněným svým zneužívajícím otcem a později svým náhradním otcem.Je to hořkosladké , sladkobolné a melancholické.Když nic jiného tak je film láskyplná pocta slavné kapele Beach Boys ukazujíce vhled do bizarních detailů šarvátek skupiny a jejich umělecké triumfy.

31 (2016)

Je to pěkně zavrženíhodné a pohoršivé a mimo fanouškovskou obec hororů asi nedívatelné. Ale pod kůži to zaleze, protože to je briliantně krvavé.

Let Her Out (2016)

Let Her Out je dobře napsán s tématem duševní choroba nadpřirozené jevy. Výborná hlavní postava a podpora fantastických zvláštních efektů.

Klan (2015)

Je to těžkopádné, líné a oslnivě hloupý životopisný film o skutečně fascinující kriminální rodině 80.let. Její hlava je Arquimedes Puccio, ve skvělém podání Guillerma Francella. Jeho bodavé zírající oči z temného světa. Je to provokativní thriller, který může být interpretován jako alegorie na špatnou víru a korupci v tehdejší Argentině. Pablo Trapero oživuje případ s hrůznými strašidelnými podrobnostmi, energicky a s elánem. Věřím že tato pro nás neobvyklá báchorka je v argentinská národní kinematografii častá. Časem film jak se blíží závěr přeměňuje pozornost diváků do do nudy.