• Krátkometrážní

Reality Show (2016)

Film si tak nějak harmonicky pluje aniž by vyvolal nějaké emoce a najednou skončí. Jako by se režisér bál, že když vystoupí z poklidných vod, nebude mít film po kontrolou. Na začátku mě pobavila vtipná minutová postelová scéna ve zkratce.

Kaabil (2017)

Tradičně hezká moderní indická hudba a přemrštěná stopáž. Indický životní styl asi umožňuje věnovat celé odpoledne jednomu filmu. Ústřední pár velmi sympatický. Filmy o pomstě umí v Hollywoodu a evropské kinematografii lépe.

Mimzy (2007)

Snímek patří spíše na DVD než do kin. Shlédl jsem na TV Nova cinema. Je to takové nepřesvědčivé, zmatené. Připomíná to televizní hru. Věk diváka bych odhadoval tak maximálně 7- 12 let.

Kluk od vedle (2015)

Psychologický thriller, který zkoumá přitažlivost která zajde přílš daleko. Funguje to jako nezamýšlená komedie. Špatná režie, nepřesvědčiví herci a je to takové mdlé.

Dave (1993)

Tak tu zase máme Bílý dům. Mírně nadprůměrná romantická komedie bez humoru.

Henryho deník (2017)

Film se tváří, že je určen pro náročného diváka, ale je to v prvé řadě nudné, sentimentální a trochu zmatené. Taková směs žánrů.

Extrémní rychlost (2017)

Hlavní oporou tohoto akčního thrilleru jsou auta, které chce režisér nechat na plátně co nejdéle. Scénář oba autoři určitě vymysleli za jedno odpoledne. Odsýpá to hodně rychle, moderně natočeno. Okolo hrdiny je prostě problematický svět. Film určený převážně pro pánské publikum.

Motiv pro vraždu (1974)

Napínavě natočený černobílý povídkový film s výbornými hereckými výkony.

The Bad Education Movie (2015)

Bláznivá crazy komedie. Jde spíše o jednotlivé situace a ty nejsou moc vtipné.