WandaVision (2021) (seriál)

Hodně široký a odkloněný obchvat. Celé to začne dávat smysl od čtvrtého dílu - člověk to musí přetrpět, což je škoda.

Jen vraždy v budově (2021) (seriál)

Bylo příjemné po dlouhé době v něčem vidět Steva Martina :-)

Muž z Toronta (2022)

Na film jsem se díval jenom kvůli Woodymu. Doby kdy exceloval ve snímcích jako Lid vs. Larry Flint jsou již dávno pryč :-(

Elvis (2022)

Austin Butler je vycházející hvězda ;-)

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Obi-Wan Kenobi je prostě ten největší rytíř Jedi, jaký kdy byl. Je moudrý jako mistr Yoda a silný jako mistr Windu. Tedy pokud použiji slova Anakina Skywalkera. Pokud použiji svá vlastní, pak musím uznat, že jsem již dlouho nedostal tak suprový fanmade servis na filmovém talíři, jako tomu bylo v tomto případě.

Spiderhead (2022)

V podstatě přehršle dlouhá epizoda alá Black Mirror. Takhle nízké hodnocení si snímek nezaslouží.

Záchrana (2021)

První jednohubka od Disney+ stála za to.

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Je to spíše tak na lepší 3 hvězdy, ale účast původních hlavních protagonistů z Jurského světa byla natolik příjemná, že mě nostalgická nálada nutí dát tu 4 hvězdu navíc. Ale budiž, je celá řada snímků zde na ČSFD, které si červené hodnocení vyloženě nezaslouží a přesto na něj dosáhnou. Tady bych řekl, že je to skoro i za zásluhy, které by měl sklidit Colin Trevorrow. Nová trilogie tak co do celku dává pocit, že nevznikla zbytečně. Což se například nedá konstatovat u posledních dílů ze světa Star Wars.