Jakubův žebřík (1990)

Naprosto skvělé mysteriozní dílko ke kterému jsem se dostal vícemeně nahodou(a ješte dnes jsem kamarádovi vděčen)a tím víc jsem jím byl překvapen..Film míchá jednotlivé reality někdy ve zběsilem tempu,že se jentak neorientujete(důvod dalších a dalších shlédnutí)ale celkově(na konci)působí jako skvěle promyšlený celek;)Robbins hraje jako vzdy perfektně a uvěřil jsem mu vše.Doporučuji sledovat krásné sladěni scén při přechodech mezi Vietnamem a ,normálním, životem..

Old Boy (2003)

V pravde kruty film s par typicky asijskymi brutall scenami..vse jiz bylo receno,ale o naprosto grandioznim vykonu hlavniho predstavitele se musim zminit take..vlastne protihrac zvladl svuj part rovnez skvele..konec me zcela odrovnal svou neuveritelnou syrovosti a celkovou krutosti..celkove mooc dobra deprese;)mel jsem stesti,ze jsem film videl predtim nez se strhla davova euforie-nic moc jsem necekal-maximalne me to dostalo!97%..uz jsem videl celou trilogii:vsechno skvele,ale Oldboy zdaleka nejsilnejsi a nejlepe natoceny+vykon v hlavni roli opravdu nema obdoby!P.S.po 5tem zhlednuti-scena kdy po ,probuzeni,.)jede vytahem a vychazi z hotelu je nejlepsi co jsem kdy videl

Strach v přímém přenosu (2002)

u filmu sem se zas tak nebal,ale napeti co ze za tim vsim jakoze stoji me docela bavilo..misty sem se docela nudil,herecke vykony nijak neoslnily..kazdopadne za zajimavy napad a zajimave pojeti 50%

Jméno růže (1986)

Vyborny film s paradni atmosferou a znazornenim stredoveku a cirkevnich prostredku.Vytecni herci vsichni do puntiku,povedeny casting(mnisi vypadaji fakt zvlastne.)sileny a uplne k nepoznani Ron Perlman

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Naprosto skvele-k 5ti * chybi minimalne a to snad jen opravdu diky pomalemu tempu.Jinak atmosfera,hudba,R.Dreyfuss,scenar na vybornou.Dnes uz take 30 let ale stale bomba!Spielberg vzdy mezi elitou.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Uzasne herecke vykony v grotesce plne hodne ujeteho humoru..naprosty original czech made!Policia,Policia..

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Je to nejhorsi z cele sagy,ale porad to obsahuje nekolik casti,k tere jsem hltal s otevrenou pusou.Lucase nechapu nekolik trapnych vtipu a nepovedenych scen a pak vytasi souboj s Darth Maulem nebo zavod kluzaku.Navic to obsahuje mnoho zasadnich veci pro rozvoj cele serie takze pro fanouska povinnost.Williams jako vzdy vyborne.V kontextu cele dokoncene serie uz i Phantom Menace vypada lepe takze 4*