Vlk z Wall Street (2013)

Wolfie jede bomby a nezastavi se (skoro) pred nicim.Scorsese ten sileny humbuk kociruje s prehledem,kdy mu pomahaji do puntiku vyborni herci,dobre zasazena hudba i podarena kamera(prejezdy po kancelarich) a opravdu bozsky Leo.Jejich spoluprace proste sedi! Dlouho me takhle dlouhy film takhle nebavil-hned z kraje roku tu mame jasne kandidaty na zlate sosky..diky CSFD za projekci v Ove! Margot Robbie samo 11nact z 10ti

Zmizení (2013)

Skveli herci v temnem dramatu jehoz konec je az prilis preslazeny vzhledem k celkovemu prubehu..proste melo me to zarezat do sedacky daleko vice

Zdrojový kód (2011)

Na podruhe kdy si clovek plne vychutna detaily a ted uz jasnou osu pribehu..jsem si to uzil opravdu maximalne!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tohle mi strasne pripomnelo Lucase a SW I. - II. nektere casti jsou zbytecne a natahle ale nektere Vas nechaji spokojene vrnet v sedacce (pavouci hnizdo,cely prubeh se Smakem ktery je vypilovany do detailu).Celkove hodnoceni a dojem si jako u SW necham az po konci..ale rozhodne jsem z kina neodchazel zklamany

Rivalové (2013)

Film roku? vse skvele-herci tahnou a Howard vas nenecha vydechnout

Lidé zítřka (2013) (seriál)

Slabsi verze Heroes pro pubertaky a hlavne pubertacky?

Gravitace (2013)

Asi nejvice adrenalinovy zazitekk v kine..technicka stranka je proste naprosto dokonala-mel by byt Oskar za kameru.Kupodivu potesila i Sandra a v kalhotkach evokuje Ripleyovou a taky bojuje o svuj zivot.V mnoha scenach se mi zastavil dech a funguje i hudebni podkres..90% P.S. : muj stary pantata kdyz se probral z shocku pri zaverecnych titulcich prohlasil ze neco takoveho v zivote nevidel! musim souhlasit..osobite national geographic z obezne drahy a jsem moc rad ze Cuaron a spol tak uspeli na Oskarech

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Luxusne zrobeny akcnak kam narvali tolik klise ze by to vystacilo na 5 filmu.Nastesti to jako vzdy aspon castecne zachranuje Idris Elba

Croodsovi (2013)

To ze to je pro deti jeste preci nutne nemusi znamenat ze to musi byt infantilni v kazde 2. scence..graficky je to nadherne ale zlaty Rango treba

Iron Man 3 (2013)

Nejlepsi dil! hlavne diky vybornemu,dospelemu scenari a skvelym Pearcovi a Kingsleymu