Mladá dáma (2024)

Konečne fantasy jednohubka, ktorá má svoje prvky, za ktoré je extra hviezdička (drak je drak = 4 nohy, chŕli lávu a je female (niečo nové v porovnaní s ostatnými fantasy jednohubkami)). Millie double B za mna v pohode obsadenie (už sa dostáva z toho že to je "eleven". Ano miestami cringe repliky ("I'm angry too!") ale overall super. WOMAN POWER !!!

Cesta ven - Série 1 (2022) (série)

S1 - Veľmi príjemné pozeranie. Divák si pomerne rýchlo dokáže nájsť postavy, ktoré má rád a takisto sa veľmi rýchlo sa vžiť do situácie postáv. Čo je u mňa malé + je to že seriál odpovedá na otázky, ktoré si v priebehu môžte položiť ako napríklad odkiaľ majú elektrinu alebo jedlo.

Vládci chaosu (2018)

Mne sa to celkom páčilo. Jasné že členovia kapely sa vyjadria že sa im film nepáčil, alebo ich to nezaujíma a to len preto lebo sa ich tvorcovia nespýtali či by boli takí láskaví a povedali im niečo k tomu ako to bolo. Jasné že to nespravia, hneď potom ako ich odfuckovali s tým že im nedajú ani práva na hudbu. Varg si dokonca myslel že Euronymusa hral Macaulay a nie Rory. Jediné, čo by som vytkol boli čisto holywoodske zábery, ktoré neboli nutné pre moment (romantika v posteli, pitie kakaa a pod), ale overall si myslím že film mal temný vibe a človeka vedel chytiť, aby to pozrel dokonca. Samozrejme každý koho to trochu zaujalo si samozrejme dohľadá ďalšie informácie o tom a nebude sa riadiť jedine týmto filmom. Jáj a Emory Cohen bol zlý výber podľa mňa.

Za horizontem (2018)

Keď si to tak zhrniem tak bol dokument o tom ako sa ľudia venujú nejakej teorii a skorej ako vedci sú to len entuziasti a stretávajú sa a majú dobrú náladu a robia všelijaké akcie, kde si tľapkajú po pleci ako sa nenechajú oklamať. Nie je potreba mať zlosť na takýchto ľudí, ktorí veria tomu že zem je plochá.

Mistr popravčí - Modla (2015) (epizoda)

Vďaka tejto epizóde by som dal tomuto seriálu ešte šancu, bolo tam aj akcia trochu a pomalinky sa to rozbieha

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Po štvrtom dieli, ktorý nebol až taký úspešný sme sa dočkali niečoho o dosť ale o dosť lepšieho. Toto boli Pirates of the Caribbean ako ich mám rád. Pri filme som sa nenudil takmer vôbec a bolo tam veľa vtipných scén a človeka držala v napätí celá tá dobrodružná atmosféra. Bolo tam pár detailov, ktoré mohli ešte doladiť, ale aj napriek tomu to malo u mňa veľký úspech. Po dlhej dobe som videl v kine, niečo za čo neľutujem, že som tam išiel.