• Krátkometrážní

Domov snů (2010)

Zbytečné rámování příběhu kvůli vratkému motivu, Dream Home měl být přímočarým exploitationem bez zbytečných pseudosociálních okének. Tři hvězdy za originální gore a splatter scény a výborný výkon Josie Ho, na kterou se velmi dobře dívá.

Coherence (2013)

Nový žánr? Minimalistický psychologický sci-fi thriller s takovou mírou napětí a hrátkami s divákem, co si naposledy vybavuji u Shutter Island. Postupně dochází k takovému zahušťování reality (realit), že netušíte co bude ještě následovat a čím vás tvůrci dodělají. Za minimální náklady maximum zážitku.

Sinister 2 (2015)

První díl byl geniální díky režii Derricksona, který zde usedá pouze na scénáristickou stoličku. Pokračování není vesměs špatným filmem, videa vražd jsou opět poměrně znepokojující, vadila mi lehká přeplácanost a kličkování děje. Na poměry dnešních hororů však nadprůměr, chvílemi se bude bát většina diváků. Do dějin se ale zapíše pouze první díl.

Půlnoční vlak (2008)

Poctivý brak s dostatkem krve, ve kterém je však jeho vážný výraz zcela k smíchu.

Kobry a užovky (2015)

Že by se český film nadechoval k lepším zítřkům? Zatím to tak vypadá. Herecký koncert Hádků, v němž mi Kryštof poprvé v jeho kariéře zavřel ústa.

Birdman (2014)

Luxusní filmové umění, tentokrát však natolik špatně stravitelné s táhlým obsahem, že druhou projekci nebudu dlouho plánovat.

Deadpool (2016)

Jdeme naproti "cool" mladé generaci, která ocení "cool" hlášky a jakousi revoltu v subžánru komiksovek. Ano, několik scén je vážně hodně vtipných a sarkastických, ale ani v jednom okamžiku nejde Deadpool v žádné své lince trošku hlouběji. Průzračně povrchní zábava. Akční scény standardně nadstandardní. Od Zombielandu nejlepší úvodní titulky.

96 hodin: Odplata (2012)

Rozhodně slabší než první díl, se spoustou pohádkových záležitostí. Zlo je však nakonec potrestáno tak jak si přejeme a nedostatky díky Liamovi odpouštíme.

Druhá šance (2014)

Od první scény dostáváte každých deset minut slušný kopanec do hlavy. Chvílemi až příliš bez servítků, ale herecky precizní a z deprese se nakonec dostanete ke světlu.

Maturitní ples (2008)

Jeden z nejhorších slasherů, na které můžete narazit. Zbytečný remake, u kterého měli tvůrci šanci vylepšit jméno podprůměrného originálu z roku 1980.