• Rodinný
  • Pohádka

Drž hubu! (2003)

Bezvadnej film, dost jsem se nasmal.

Odsouzeni zemřít (2006)

Na začatku jsem si řikal, že by to mohl byt docela pěknej film, postupem času mě tohoto dojmu zbavoval. Da se řict, že mě ničim nějak zvlášť nezaujal. Jak tak koukam na hodnoceni ostatnich, nebudu jedinej komu se moc nelíbil.

Temný rytíř (2008)

Ten kdo se na tento film vydá určitě nebude litovat. Mě také kamarád chvíli přemlouval ať s ním na něj jdu. Opravdu výborný "akčňák". U tohoto filmu se člověk jednak zasměje, a v některých chvílích se i pěkně zapotí (především u velice napínavých scén). Já který nejsem ledajaký filmový znalec nemam co bych vytkl ať už jde o děj či efekty až po úžasné masky. VŠEM VÁM JEJ DOPORUČUJI

Hvězdný prach (2007)

Když mi kamarádi řekli, že se film na který se chystáme jít jmenuje "Hvězdný prach", tak jsem si nejprve myslel, že to bude něco jako "Sunshine", ale mýlil jsem se. Přestože to byl úplně jiný styl, u kterého se člověk nejen zasměje ale je i v napětí z efektů a z příběhu, tak se mi moc líbil.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Jelikož jsem nečetl ani jeden díl, tak nemohu srovnávat rozdíly. Ale jinak se mi film velice líbil. Stejně jako u většiny jiných filmů mě zaujaly efekty.

Den nezávislosti (1996)

Pěkné efekty a záběry na lítající talíře. Pro pobavení je tento film skutečně výborný.

Úsměv Mony Lisy (2003)

Bohužel jsem neviděl konec filmu, ale přišlo mi, že za tu část kterou jsem viděl se vůbec nic nestalo. Julia Roberts jako Katherine Watson se mi zdála na svém místě.

Krokodýl (2000)

Je to jeden z filmů, u kterého se člověk nepřestane smát. Kdo by také přestal, když krokodýl začne prorážet zdi domu a lidé na něj čekají až je sežere.

Casino Royale (2006)

Je sice pravda, že když jde o Bondovku, jsem zvyklý vidět jako agenta Pierce Brosnana, ale nevadí. Ve filmu jsou na můj vkus dobře udělané hodničky a všelijaké akce. Po příběhové stránce mě Casino Royale taktéž zaujalo, proto jsem dal pět hvězdiček.

Sunshine (2007)

Je to film plný náhlých zvratů, stačí na něco zapomenout, a je malér na světě, díky kterému jsou ihned ohroženy životy zachránců lidstva. Myslím si, že jsou zde dobře vytvořené záběry a efekty. Pět hvězdiček nedávám za né příliš povedeného zombie.