True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

prvni 2 serie 4*, treti serie skoro taky, ale ta ctvrta max 3* - vari prvnich 9 dilu z vody. na kazdy dil z ni jsem koukal 2x. Ne proto, ze by byl zajimavy, ne proto, ze bych hledal nejake zapletky, naznaky nebo treba vtipne casti. Ne. Koukal jsem na ne 2x, protoze napoprve jsem vzdycky behem dilu usnul

Ve službách FBI (2009) (seriál)

tenhle serial ma vtip, ma napeti (stupnujici se serie od serie) a ma drasticky sympaticke predstavitele. Nedal jsem plnej pocet jen proto, ze je par (!!!) trochu(!!!) lepsich

Zkažená úča (2011)

prima komedka na sobotni destive odpoledne

Dexter (2006) (seriál)

Kdyz fantasy, tak Hra o truny Kdyz brutalita, tak Spartacus krev a pisek Kdyz komplexni, dechberouci drama, tak Shield a kdyz neco extra.....TAK DEXTER

Spartakus (2010) (seriál)

trochu se bojim pokracovani, protoze z meho pohledu minimalne polovinu zazitku mi obstaral John Hannah aka lanista, ale jinak parada - brutalni, konspiracni, napinavy a z pohledu galidatorich detailu i prekvapive verny

Hra o trůny (2011) (seriál)

jednim slovem - mazec. Extra kvalitni fantasy saga na televizi. nemuzu se dockat dalsi rady

Expozitura (2009) (seriál)

prvnich par dilu dobry, tenhle serial ma rozhodne nadprumernou kameru, ale scenaristicky nic moc a herecke vykony.... no comment. Skoda.

Templář (2011)

Stredoveka reznicina s Vladou Kulichem ktera me velmi prijemne prekvapila. Historicke souvislosti jsou ramcove spravne, coz take potesilo (ikdyz podle filmu to vypadalo, ze magna charta timto skoncila, coz neni pravda stejne tak jako ze kral Jan zemrel v podstate na uteku z teto bitvy, na druhou stranu vpad francouzu na pozvani baronu je pravdivy) Ale film je (jen) o dobyvani hradu a v podstate o tom, jaka zraneni si bylo mozne opatrit pri poradne stredoveke bitce, takze pokud jste na toto zvedavi, film je presne pro vas a troufam si rict, ze surovejsi a zaroven dobre natocenou rubacku ve filmech nenajdete. 5* za to, ze si film nehraje na to co neni a nemuze byt, za zpracovani a ze je presne tim, cim chtel byt.

Nude Nuns with Big Guns (2010)

jasne, pokud hodnotite film okem kritickym, soucasnym, uberte priblizne 6 hvezdicek z tech, ktere jsem dal, ale pokud mate radi grindoviny, budete spokojeni, protoze tohle je cistokrevna surova zalezitost svyho zanru, zadna uhlazenost typu Bitch Slap, Machete, o Planete terror potazmo "Auto Zabijak" nemluve. Proste nemuzu jinak, ve jmenu bobra davam 5*

Machete (2010)

legranda, ktera si na Grind hraje, ale komercnost z ni docela caka