58 days (2014)

Japonská soft erotika, ve které si mladý muž kompenzuje svou podřízenost v zaměstnání únosem tří mladých žen - sester. Spoutané dívky zneužívá, krmí, omývá a stará se o ně celých 58 dní. V popředí stojí jeho sexuální aktivita. Potentní mladík vytrvale obhospodařuje dívky tempem a s výdrží králíka. V průběhu věznění dochází ke změně vztahu mezi hlavními postavami, příběh provází časová osa.

Silvestr s četníky (2007) (pořad)

Seriál vydařený, brněnští herci výborní. Bez závěrečné silvestrovské veselice bych se klidně obešel, jelikož pro mě platí, že kam vstoupí "Šlapeto", sto let tráva neroste.

Dobrodružství šesti trampů (1969) (seriál)

Moje oblíbené klukovské čtení na počátku šedesátých let. První a poslední zfilmování samozřejmě nemůže dosáhnout knižní předlohy, ale na druhé straně vše vynahradí ta spousta trampských melodií v podání oblíbených kapel. Těch televizních záznamů, kde se objeví Wabi a Miki Ryvola není mnoho, takže i za to díky. Zazní nejen trampské písničky, ale také paďourské, i ty mám oblíbené. Výběr herců je zdařilý a to z obou znepřátelených stran.

Love Garden (1971)

Slaboučké hard core. Když Mike zahlédne sličnou Clare plavat v bazénu, zahoří v něm touha. Jenže dívka dává přednost své lesbické přítelkyni. Mike nepřestává ve snaze svést Clare, což se mu nakonec podaří a ona pozná slast z hetero lásky. Na erotiku skoro chudé, prakticky dvě scény, z nichž ta první lesbická je natočena neobyčejně rozvlekle, což má zřejmě představovat něžnost.

Jesse & Lester - Due fratelli in un posto chiamato Trinità (1972)

Slabší italský western s tradičními přestřelkami, boxerským zápasem ve stylu Terence Hilla, četnými vulgárními vtípky a také nezvykle s náboženským zaměřením jednoho z hrdinů. Ostatně dvojice hlavních postav je hodně rozdílná, což je častou příčinou jejich hádek. Oba muži by měli být podle zákona filmových westernů kladnými hrdiny, ale v porovnání s podvodníky a lupiči používají často stejné nebo podobné nezákonné metody, což nepůsobí příliš na morální vyznění filmu. Solidní muziku složil Carlo Savina, film režíroval Renzo Genta (v titulcích jako James London), spolupracoval i hlavní představitel Richard Harrison.

Eorin nuna (2018)

Korejské hord core. Příběh bez jakékoliv invence, originálního nápadu. Několik dialogů plných plků vede k nekonečným erotickým scénám, kde jsou inkriminované partie tradičně rozmáznuty. Celý film odehraje pět šest herců.

Motýlí mrak (1977)

Příběh ze stejné doby a stejného ražení jako oceňovaný "Milostný život Budimira Trajkoviče". Zmatky kolem dospívání sedmnáctiletého mládence Krcka, kterého zklame první láska k nedospělé dívce, což ho dostane do náruče zkušené ženy, což pro mladíka vlastně není tak špatný konec. Nejlepší způsob, jak se vymanit z nešťastné lásky a vyléčit si srdíčko.

Cyklista (2018)

Sportovní film podaný tentokrát trochu jinak. Bez pompy a oslavných fanfár, kultu slavných sportovních osobností, tak jak to třeba umějí Američané, probíhá příběh cyklisty, který má velkou touhu se prosadit. V jednom z nejnáročnějších sportovních odvětví na fyzickou kondici se časem nemůže obejít bez zakázaných podpůrných prostředků (EPO a pod.). Film je natočen věrohodně, záběry z cyklistických závodů a vše co se kolem děje, je podáno dokumentárním stylem.

As Seis Mulheres de Adão (1982)

David Cardoso a jeho další drama střihnuté sexem. Svůdník Adao má na své pažbě mnoho zářezů, ale i na něho dojde řada. Šest svedených dívek se mu rozhodne pomstít. Víceméně jde o soft core, hranici překročí pouze úvodní scéna. Zbytek filmu jde už jen o naznačování erotiky, např. felace přes spodní prádlo atd.

Halabalašou (1993) (pořad)

Kvůli mé oblíbené Drahomíře Vlachové jinak nepříliš podařený pořad nezavrhnu a nesrazím až na úplné dno bodování.