Pátek třináctého (1980)

Začátek předlouhé série. Po utonutí malého Jasona se jde maminka pomstít vedoucím na tábor. Slušná atmosféra.

Život na zámku (1995) (seriál)

Velice pěkný seriál ,který se dočkal asi 4 serií. O rodině ,které změní život dědictví zámku. Postavy jsou velice dobře zahrané. Viz ústřední rodina či statkář Pešák., nebo záporák Bohata (J. Čenský,který je sám od pohledu nesympatický). Velice pěkně napsané osudy rodiny a známých. Svého času nejsledovanější seriál u nás.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál)

Možná jsem se zbláznil ,ale mě se to celkem líbilo. Ještě před necelýma dvěma roky jsem to poctivě sledoval ,ale pak mě to přestalo bavit. Ale něco do sebe to má ,hlavně ty humorné scény.

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Před lety jsem se nudil a zrovna o víkendu v poledne nic jinýho nedávali než tohle tak jsem to sledoval ,a dopadlo to tak ,že mě to chytlo a koukal jsem až do konce. (celého seriálů po několika letech) . Pravda je asi taková ,že po druhý bych do toho už nešel.

Rodinná pouta (1982) (seriál)

Jo tohle kdysi běželo na čt 2 v sobotu v poledne. A nebylo to špatný samozřejmě z toho utkví v paměti hlavně Michael J.Fox

Hostel (2005)

Tohle se mě líbí. Má to akci a vtip. První půl hodina je spíš ve stylu prciček ,ale tvrdších a pak se to postupně rozjede,slušný formy mučení ,hlavně pálený tváře a oko. Do toho cikánský dětský gang. Český herci a naše hudba v hororu to nemá chybu.

Mezi námi zloději (1963)

Naprosto skvělá komedie odehravající se na začítku 60 .let na vesnici. Kde vládne klan rodiny Musilů. Přijíždí trojice propuštěných věznů s úmyslem vstoupit do Jzd a okráct je. Jenže pokladna je prázdná jelikož všechno si rozdělují Musilovci. Jeden z bývalých věznů V. Menšík se dostane do hospody ,kde se uchytí a jeho dva kolegové s pomocí Musilů vstoupí do Jzd na velké funkce s tím ,že si Musilové myslí ,že budou moc kráct dál a odnesou to ty bývalí trestanci. Ale ty velice rychle pochytí o co ,že jde. A tak jim nezbývá než zarazit kradení Musilům. A donutit je makat a "odevzdávat" dodávky vajec a jiných plodin. Nakonec ,když je pokladna plná a mají jít na akci ,se vrací z kriminálu Béda Musil (který jim doporučil ,aby se tam vydali do té obce) manžel paní hostinské ,kde se usídlil (V.Menšík). Loupež zruší ,ale nakonec k ní přece dojde ,jneže né tak jak se domluvili.

Den poté (1983) (TV film)

Velice sugestivní snímek ,z kterého vás bude pěkně mrazit. Následky jaderné války jsou opravdu děsivé. Doufám ,že nás něco takového nepotká.

Vlákna (1984) (TV film)

Nejsugestivnější film o hrůzách jaderné války. Točené formou polodokumentu. Zachycuje děj před válkou dobu výbuchu až život 12 let po válce. Vždy se nám formou titulku ukážou čísla kolik lidí umřelo, a pod. Vidíme jak se lidi mění, veškerá společnost se hroutí, rodí se zdegenerovaný děti. Je hlad , změní se klimatické podmínky. Prostě totální rozklad všeho co jsme doposud znali. Vše je natočené takovým způsobem , že vás neskutečně mrazí a je vám jasné , že k něčemu takovému "NIKDY NESMÍ DOJÍT" jinak je to totální konec, zpátky se vrátí středověk, naprostý chaos a zkáza. Podobný filmy by měli být promítány politikům před rozhodnutím na někoho útočit, aby si uvědomili jak málo stačí zmáčknou knoflík a konec....................

Mumie se vrací (2001)

Pro tyhle filmy mám slabost. Ano je pravda o proti jednotce je to hodně nabubřelé a velkolepé,samé triky. Možná až moc tlačí na pilu a snaží se za každou cenu být vtipný. To je asi to co lidem tak vadí. Mě to nevadilo já se dobře bavil. Jediný co mě štvalo byl ten jejich kluk (byl na ránu).Na to ,že mu bylo 8 let byl až moc přechytralej.