• Western

Pánská jízda (2004) odpad!

tenkrát nás na to vzali se školou do kina (Plzeň, kino Eden), byl tam sám Vetchý, který nám film představil... a chlubili se, že to snad natočili za dva tejdny... bylo mi asi 12 a už tenkrát jsem to zhodnotil jako pěknou sračku

Nová holka (2011) (seriál)

Nedokázal jsem u toho vydržet, ale přisuzuju, to českému dabingu, se kterým to v TV běželo

Willyho kouzelný svět (2021)

NC za celou dobu nic neřekne, je to ujetá hovadina, která mě bavila od začátku do konce, prostě vypnout, otevřít si pivo a bavit se 😁

Benga v záloze (2010)

Já ty nenávistný komentáře nechápu m pokud mem rád McKaye nebi Ferrella, proč na to vůbec koukám? Tenhle film považuju za jeden z Ferrellpvo nejlepších, hnedcza Step Brothers, to je jeho Top film.

Tesla (2020)

Ten čas už mi nic nevrátí... Ze začátku dobrý, těšil jssm se, že se člověk něco dozví, ale je to něco kezi dokumentem, uměleckým filmem a tragikomedií.

Strašidelné Vánoce (1988)

2 hvězdičky za Johna Forsytha. Billa murraye miluju, ale tohle je film, kterej jsem si fakt neužil...

Hubieho Halloween (2020)

Jako nejhorší Sandlerovo film považuju Jack a Jill, tohle mělo skvělý momenty, jako trička paní Dobois, nebo Rob Schneider a Buscemi, ale asi se k tomu fskt už nevrátím.

Santa Clarita Diet (2017) (seriál)

Za poslendí týden jsem sjel všechny tři řady a upřímně mě dost štve, že to netflix ukončil... konec třetí řady přináší spoustu otázek a za celých 30 dílů to prostě neztratilo na kvalitě :) Pořád doufám, že se někdo rozhodne v tom pokračovat..

Caddyshack (1980)

Jeden z filmů, kde český dabing zničí veškeré jeho kouzlo.