• Western

RRRrrrr !!! (2004)

Tohle buď milujete, nebo nenávidíte :D

Gentlemani (2019)

Další klasickej Ritchie. Skvělý obsazení a jako vždycky skvělej filmovej zážitek.

The Witch in the Window (2018)

Upřímně, tohle mě bavilo.. Neni to klasicka lekacka ani vyvrazdovacka, je to jiny, neurazi to a dokazuje to, ze i pres nizkej rozpocet se da natocit peknej film. Kazdopadne... Lidi tu nadavaj, do cesky distribuce se dostavaji takovy hovadiny, ale podobny filmy se sem oficialne ani nedostanou

Terminator Genisys (2015)

jedna hvězdička, kvůli prvním asi 10 minutám filmu

Dallas 63 (2016) (seriál)

Asi nejlépe zpracovaná Kingovo adaptace

Strážce pořádku (2010) (seriál)

Nechápu, že jsem na tenhle seriál nenarazil dřív, ale je to naprosto špičkový! Prvních pár dílů jsem nevěděl, co od toho čekat, ale nakonec jsem hltal každou epizodu, postavy se překvapivě vyvíjejí a těším se, až si to za nějakej čas sjedu znova.

Tomb Raider (2018)

Jako filmovou adaptace hry to prostě zase zkazili. Základní myšlenka tam zůstala, ale na co sáhli, to prostě zkazili. Nabízelo se jim tolik možností,které prostě spáchali do záchodu. Bohužel asi nedokážu hodnotit objektivně, ale. Jako fanouška hry mě to fakt zklamalo.

Řbitov zviřátek (2019)

Jak začít.. Ze všeho nejdřív bych chtěl sdělit, že jsem četl předlohu dávno před tím, než jsem viděl původní film z 89. Původní filmová verze, ač scénář dělal sám King mě moc nenadchla a tak jsem tak nějak doufal, že tohle by se mohlo vydařit. Nevydařilo.. V obou filmech je již od začátku Jud vdovcem, takže to jsem neřešil, ale od knižní předlohy se to začalo odchylovat už 5 minut po nastěhování, kdy rodina pozorovala "smuteční průvod" dětí v maskách.. Následovalo další zklamání v podobě usmrcení špatného dítěte (ale vzhledem k tomu, že ve filmu vůbec není pasáž s Normou, Judovou ženou, tak to zase tak důležitý neni), ale po nezbytné exhumaci a zakopání na pohřebišti v lese, jsem byl vyloženě zklamanej, že jsem na to šel do kina.. Posledních 20 minut filmu je fakt hroznej průjem. Je to škoda, herecké obsazení bylo dobré, možná kdybych neznal knihu, tak bych dal vyšší hodnocení, ale kdyby to šlo, dam 1,5 hvězdy. Jen doufam, že nenatočí pokračování..

Oči starého Kostelníka (2012) (amatérský film) odpad!

Jak tohle může dosáhnout na 52 procent. Takhle trapně jsem se u filmu dlouho necejtil. Fakt odpad

Blok 99 (2017)

Asi nejlepší, co jsem za posledních pár let viděl. Vaughn zabodoval a mile mě překvapil. Osobně jsem se k filmu dostal náhodou.