• Western

Babovřesky (2013) odpad!

dal jsem tomu šanci.. nedokoukal ani 10 minut....

Les sebevrahů (2016)

Upřímně, film nabízí docela zajímavé téma, kterého nebylo zdaleka využito tak, jak by si zasluhoval. Téměř všechny lekací scény byly v traileru a asi od poloviny filmu člověk věděl jak to asi dopadne. Hlavní postava jedná v každém okamžiku proti jakýmkoli zákonům logiky, ikdyž se na ni hezky kouká. Horory mám rád, ale není to film, který bych musel vidět podruhé..

Mládí v hajzlu (2009)

Chvílema člověk i pohnul koutkem, ale jako fanouška C. D. Paynea a jeho tvorby musím tohle dílo hodnotit tak 25%... Děj je seskládán z několika knih, ale je to seškrtaný takovým způsobem, že se mi to až místy nelíbilo.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tak díl podle pátýho dílu hry... co na to říct.... pár míst odpovídá příběhu, nicméně prostředí hry je zasazeno do afriky, postava Chrise (svalnatý blonďák ve hře).. no ne že bych Wentwortha Millera neměl rád, ale k tej postavě se mi nehodí... Jako film nuda - jako adaptace hry - odpad

Vražedná hra (2008) odpad!

Tak to byl nejhorší večer u televize za posledních pár let.. Film se tváří zajímavě, ale po 15 minutách vám všechno dojde.. Jak dohraje hudba, musíte se posadit...kdo si nesedne - zemře.. Ve filmu se od začátku objeví postava v otrhaných, špinavých hadrech, je v šoku, nemluví a ví co má dělat, kdo má všech 5 pohromadě, pochopí, že už si tim nejméně jednou prošel, takže tím člověk rozlouskne i zápletku... Tenhle film jsem dostal (naštěstí) zdarma k Blu-Ray přehrávači a na obalu stojí (Film je přitažlivou studií psychologického teroru s překvapivým a šokujícím rozuzlením.....) Asi jsem debil, ale já tam nic takovýho nenašel..

Žena v černém (2012)

Divim se, že mi tenhle film tak dlouho unikal... Zpracování bylo super a atmosféra filmu špičková.. Bohužel, asi od 30 minuty člověku dojde v čem je zápletka a já osobně už čekal i jak to dopadne... Každopádně film jako celek funguje a, ruku na srdce, děti, stojící ve tmě, v dešti, mezi stromy, opuštěný dům a skvělá hudba - to funguje vždycky

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

Tak jakožto fanda Willa Ferrella obecně - první díl Rona Burghundyho se mi líbil. Nakonec vtipy založený na trapných momentech prostě k Ferrellovi patří. Nevěděl jsem, co čekat u druhýho dílu, ale nakonec to nebyla ztráta času.. První díl byl podle mě o dost vtipnější, a bohužel je tu dost scén, který vykrádají první dí, ale byvil jsem se, proto možná z nostalgie 50-60%