Mistři zastavárny (2009) (pořad)

Společně s "jedlíkem" jedna z mála odpoledních jistot. Perfetkní oddychovka, která během těch 25 minut stihne nejen slušně pobavit ale i poučit. 8/10

Akvabely (2007)

Marie se zakouká do Floriane (která ale flirtuje s každým a Marie tím trpí) a na trošičku kynutější Annu už najednou nemá čas (ta to nese taky celkem těžce). Takový zvláštní trojúhelník o přátelství, dost přesvědčivý, nicméně ne tak zábavný a zajímavý, jak bych čekal. 5/10

Kontraband (2012)

Scénář napíšeme ve stylu : Aby splnil hlavní misi, musí splnit pár podmisí, ve kterých se vždycky "jak na sviňu" něco pokazí a uděláme z toho taky trošku rodinné drama (to na diváky zabírá). V hlavní roli třeba Walhberg (to je přece ranař), manželku musí hrát někdo se sexy zadkem, záporáky někdo švihlý (výborný Ribisi!) a trošku to během děje promícháme (rozuměj - postavy se začnou chovat jinak), aby to vypadalo hodně zvratové. Závěr nějak vygradujem, bude to pecka...No, není to pecka. Jen neškodné akční drama, které nemít takovéhle obsazení, tak po něm pes neštěkne. PS. Ben Foster by si už zasloužil pořádný film. 4/10

Vášnivý jedlík (2008) (pořad)

Dost oddychová záležitost, u které vždycky zaručeně dostanu hlad. Richman je šílenec, který doslova sežere cokoliv a v jakémkoliv množství a heslo "raději mě šatit než živit" na něj platí dokonale.

Cesta samuraje (2010)

Doufal jsem, že to bude aspoň trochu zábavné, když už je to podle nástinu děje taková šílenost. Boužel se film bere až příliš vážně a to Samurajovi škodí. 4/10

Miss Bala (2011)

Nezáživné mexické drama, které jsem prostě moc nepobíral a celým filmem se doslova pronudil. To, co Naranjo říká, je možná zajímavé, ale způsob, jakým to sděluje, mi vůbec neseděl.

Já jsem Harry Potter (2010)

No, když už to tu teda je..Nezábavné, samotný nápad možná zajímavý, ale jinak nuda.

Zvláštní dny (1995)

Přes super obsazení a zajímavý námět mě Strange Days nějak zvlášť neoslnily. Trošku mě to mrzí, protože bylo zaděláno na skvělou sci-fi detektivku, která ale začíná a končí pouze u toho zajímavého námětu a dost podařené atmosféry. Tady trošku Cameron jako scénarista selhal. 6/10

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007) odpad!

Steve místo nahánění roštěnek v Beverly Hills prohání Hromoještěra kdesi v Mexicu. Jsou filmy, které jsou tak blbé až jsou zábavné, ale tohle není boužel ten případ. Viděno asi 30 minut, celé to mohl dokoukat jen největší masochista.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Pokud má Butler v ruce bouchačku, je to v pohodě. Jakmile se octne v kostele, je zle. Navíc asi nejzajímavější část - přeměna z feťáka na milujícího křesťana, je dost nevěrohodná a odbytá. Škoda, mín keců a více akce by pomohlo nejen africkým dětem, ale i tomuhle filmu. 5/10