• Krátkometrážní

Alien vs. Predator: Redemption (2010) (amatérský film)

Kdyby to byl film nějaké filmové společnosti, tak by to bylo rozhodně menší hodnocení. Ale, že to byl projekt jednoho člověka s cenou 500 USD a dva roky jeho života, tak davám 4 a tleskam Alexovi Popovovi. Bravo pokud vznikne další AVP měli by tě kontaktovat. A kdo říka, že sem tento filmeček nepatří, tak tomu říkam jsou tu dané horší klipy viz. přemluv babu a hvězdář.

Jurské komando (2008)

Asylum mne zklamalo. Čekal jsem o mnoho horší vysledek. Zatím asi nejlepší film ze společnosti Asylum, kdyby to bylo o něco lepší bylo by to možná za víc.

Tichá bolest (1990)

Unikátní film s vyjmečným Hrušínským jako poctivým a moudrým dědou.

Hvězdář (2009)

Originalnější něž přemluv babu, ale i tak to sem nepatří.

Přemluv bábu (2010)

Odpady nedavam, ale myslím si, že sem tento výtvor nepatří ns čsfd. Proto by si to zasloužilo odpad, ale ten já ze zásady nedavám. Nebraním však nikomu aby ho dal. Mám dotaz? Jela Martha Issová do Syrie? Kdo z voličů pravice, a nových pravicových stran včetně DSSS viděl to animalní porno s Rocco Sifredim a členkou italského parmanetu?

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Já jsem se těšil, až to zkouknu. Ale ono mne zklamalo. Mám rád zeměpis a dějepis, proto je mi nepříjemné když se Černobyl rozklada na uzemí nějakého státu se vlajkou, která je kombinací vlajky Ukrajiny a Ruské federace. A pak ten Paralen, pardon Parasal, hrůza. Čekal jsem, že bude větší prostor dán Dolphovi Lundgrenovi, ale to ne. Pro kritiky vrásek Jean-Clauda a Dolpha, koknul jsem se do zrcadla. Jsem mladší než oba, ale taky jich mám na tváři dost. Andrei Arlovski mi se svými opakovanými údery na hlavu ležícího protivníka připoměl Terminátory. Pozor ne terminátorskou ságu, ale film od společnosti Asylum. A když to s nimi srovnám, tak to není až tak nejhorší.

Nanebevstoupení L. L. (1994) (seriál)

Hodně zapomenutý a podle mne i nedoceněný seriál. Trochu mi přípomínal Vlak štěstí a naděje. Měl svůj humor, smutek i kouzlo, daný i střetavaním tří vlivů na uzemí Slezska - českého, polského, německého.

Shrek (2001)

Svérazný zlobr Shrek dal filmu sílu, sympatie a jméno. Krasná princezna Fiona krásu a něhu. Oslík dal filmu humor, kterému přispělo samozřejmě víc postav včetně Shreka a Fiony.Shrek je velmi netradiční pohadka se zajímavě volenou hudbou a jemně - drsným humorem.

Terminátoři (2009)

Asylum nezklame, i když jsem měl trochu nutkaní dát 2*, ale jen trochu. Odpad nedavam, ale Asylum jako filmová společnost si ho zaslouží.

Predátoři (2010)

Moje reakce na predatory jsou pozitivní. Nebudu moc prozrazovat. Zajimavý otevřený konec, nové mimozemské druhy i rozšíření predatoří mytologie. Přeji uspěch, potřebný k dalšímu pokračovaní.