Velký (1988)

Tento film si pustím vždy, když se chci pobavit. Tom Hanks, jako mladý herec, v něm skutečně brilantně zazářil. Báječná byla i Elizabeth Perkins. Měl by vidět každý, kdo se chce alespoň na chvíli vrátit do dětských let.

Zavěste, prosím (2000)

Příběh tří dospělých sester a jednoho opuštěného otce. Dobrá role pro Meg Ryan, Lisu Kudrow a Dianu Keaton, která film režírovala. Film, který stojí za shlédnutí a zamyšlení se nad životem.

Propadlí lásce (1997)

Naprosto odlišná role pro Meg Ryan, než jak jsme zvyklí. Vzhledem ke kvalitám této herečky je film celkem povedený a já se na něj čas od času ráda podívám.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Ano, je to asi hrozné, ale i já jsem se u tohoto filmu dobře bavila. I přes všechny ty peprné hlášky bratrů černoušků. Asi jsem od toho nečekala nic hvězdného, ale chtěla jsem se bavit

28 dní (2000)

Výkon Sandry Bullock v tomto filmu mě nepotěšil, ale ani neurazil. Asi není jednoduché vžít se do role alkoholičky. Sandra má v sobě něco „lehce naivního“, takže v této roli příliš nepřesvědčila.

Pelíšky (1999)

Podle mého názoru jeden z nejlepších českých filmů posledních let. Hvězdné herecké obsazení a vtipně vystižená atmosféra předrevolučních časů. Film, který bude mít co říci kterékoliv generaci i za mnoho let.

Jak na věc (2002)

Této role se Hugh Grant zhostil naprosto skvěle. Film nepostrádá vtip ( hlavně v první půlce ) a také působení na city. Je to milé dílko, které určitě stojí za zhlédnutí.