Profesionál 2: Samotář (1987)

Jean-Paul Belmondo jako policista, který chce pomstít smrt svého kolegy. Vedle usilovného pátrání po šíleném vrahovi se také snaží postarat se o jeho malého syna. Jde o celkem zdařilou krimi s výborným hercem v hlavní roli.

Krasavice (2000)

O výběru a shlédnutí tohoto filmu mě přesvědčila Sally Field, která tento snímek režírovala. Přiznám se ale, že jsem od něho očekávala víc, než-li jsem měla možnost shlédnout. Takže - pouze za tři.

Piráti (1999) (seriál)

Celkem zdařilý příběh o dvou bratrech, kteří jsou podstrachem svého okolí. Děj se odehrává jak na moři tak na souši. Příběhu nechybí ani romantika, takže se zaručeně nebudete nudit.

Tele Tele (2000) (pořad)

Zábavný pořad na TV Nova, na který se dá občas koukat. Ze svého okolí často slyším, že se jedná o pokleslý humor ... záleží na vkusu.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Tenkrát možná, ale dnes už se na to koukat opravdu nedá

Cosby Show (1984) (seriál)

Velmi zdařilý sitcom. Výborná role pro Billa Cosbyho.

Doktor z hor (1992) (seriál)

Německý seriál, na který se občas podívám. No, nehodnotila bych ho tak jednoznačně kriticky, telenovely jsou mnohem stupidnější

Talentovaný pan Ripley (1999)

Matt Damon nikdy nepatřil a nepatří mezi mé oblíbené herce. V tomto snímku se mi jednoznačně zprotivil díky své záporné roli, brrr. Každopádně ve Willovi Huntingovi byl lepší

Skandální odhalení (1994)

Průměrný americký thriller s Demi Moore a Michaelem Douglasem v hlavních rolích. Děj sice není příliš napínavý, ale shlédnout se to dá.