Apokalypsa (1979)

Začátek filmu poněkud vleklý, pozbývající akčnosti. Ovšem po zhruba 20 minutách následovalo neskutečných 180 minut napětí. Jedná se o poměrně drastické snímky z vietnemské války.

Zeměkoule (2000) (pořad)

Mě tento zábavný pořad bavil v jeho prvopočátcích, ale po nějaké době mě začal nudit. Je pravda, že výkony pana Lábuse a Kaisera byly někdy neuvěřitelně vtipné, ale asi se takový pořad nedá točit do nekonečna. Začíná pak postrádat vtip a to určitě i díky tomu, že docházejí nápady.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Kdysi můj nejsledovanější kreslený seriál s vlkem a zajícem. Vtipné a neúnavné příběhy, které nikdy nezestárnou.

Dokonalá bouře (2000)

Dobře natočený dobrodružný film, jehož děj se odehrává především na moři. George Clooney byl v roli kapitána vynikající. Musela jsem si zvyknout na jeho zarostlou tvář a ušpiněnou košili, což není pro tohoto herce příliš obvyklé. Nevím jak bylo ostatním, ale mně se v závěru filmu, kdy byla bouře na moři v plném proudu, udělalo nevolno. Takže díky tomuto filmu velmi dobře vím, že dovolená na moři pro mě asi nikdy nebude to pravé ořechové :-)

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Průměrný film tohoto žánru, celkem dobré efekty, ovšem neobyčejně pěkný pohled na Hugh Jackmana a Halle Berry.

Blanche - královna zbojníků (2002)

Shlédnutí tohoto filmu bylo „náročnější“. Spousta krve, mrtvol, hrubá slova, bez děje – no prostě šok. Těšila jsem se, až bude konec.

Kate a Leopold (2001)

Velmi příjemná komedie s Meg Ryan a Hugh Jackmanem v hlavních rolích. Je to tak nádherně holčičí a romantické až se mi chvílemi tajil dech

Oko za oko (1996)

Celkem napínavý thriller se skvělou Sally Field v hlavní roli matky, která se rozhodne pomstít vraždu svého dítěte.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Skutečně povedený český seriál posledních let. Téměř všichni obsazení herci podávají skvělé výkony. V seriálu nechybí napětí a ni humor.

Promiň, jsi ženatý! (1992)

Skvělá oddechová komedie s Goldie Hawn a Stevem Martinem v hlavních rolích. Opravdu jsem se díky výkonům obou komiků skvěle bavila.