Ninja 2: Pomsta (2013)

Pokud se bude v dohledné době točit rejmejk KICKboxer, hlavní role je jasná, Adkins. Ten týpek to má v nohou stejně jako JCVD zamlada. Herecký projev sice nic moc, ale na tyhle béčkové produkce to bohatě stačí.

Adoration (2013)

Já být na místě těch hošanů, tak si taky radši bud hrát na schovávanou s MILFKama něž s těma otravnýma povrchnýma čubkama, které nebyly ani zdaleka tak šukatelný jako Robin Wright a Naomi Watss.

Já, padouch 2 (2013)

Oproti jedničce dost slabý. Je to nuda, která je občas říznutá slušnou akcí a vtipnými momenty, ale to je tak vše. Záporák oproti jedniče dost nezajímavý a celkem nudí. 60%

BlinkyTM (2011)

No problem, no probelm , no problem . Blinky Vám prostě splní všechno co máte srdci.

Pařba na třetí (2013)

Tak tohle zabolelo, já budu patřit asi k té menšině, které by nevadilo kdyby Pařba^3 pařila ve starej kolejích, jelikož koncept s kterým se tvůrci vytasili mě vůbec nesedl. Bylo vidět, že je to nucené pokračování, jelikož kromě Zacha, Jeonga a tlustoprdky, která mně už fakt docela sere, na to všichni srali, NJN 15 míčů je hold 15 míčů. Potitulková scéna měla větší koule než předešlých 90 minut tripové nezáživné vlčí jízdy.

Odpojit (2012)

Když už něco dělám, tak to udělám pořádně a ne skončit na půli cesty, abych do konce života chcal a sral do trubičky, proč je sakra člověk tak blbej o udělá to v baráku plnej lidí s hudbou na plný koule?? Naložení do horké vany s paralenem a žiletkou s kterou uděláte podélný řez, by bylo o dost spolehlivější, no nic. Já jen doufám, že mi z neustálého nabíhání trojáka někdo nevybílí účet. Pro dobrou duše radši ten WINDOWSE XP HOME přeinstaluji, když AVAST na to nestačí.

Byzantium (2012)

Kdyby Gemma Arterton předvedla alespoň nějakou žhavou erotickou scénu, ve které by bylo vidět víc než jen kousek jedné bradavky, taky bych dal i ty 4 hvězdy, ale to její občasné "polooblečené" promenádování vskutku nestačí víc jak na 3* a to jsem tomu filmu tolik věřil.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

1. série - 70%, 2. série - 90%, 3.série - 80 %

Hon (2012)

Byla jedna mladá emočně nevyspělá holčička, říkejme třeba jí Klárka, která viděla, to co neměla a pod psychickým nátlakem řekla to co neměla. Vinterberg ukazuje, jak i malá nepodložená nerozvážnost (děti přeci nikdy nelžou) může vyústit v totální teror, přes který se hlavní hrdina (mimochodem Mads je bůh) jen těžko dostává.