Je to možné? (2000) (pořad) odpad!

Ešte tu chýba Nebo, peklo, Pročko a budem mať zbierku odpadov kompletnú a som rada že Pročkova šesťročná spanilá jazda slovenskými televíziami už skončila.

Jožo Pročko pokúša (2000) (pořad) odpad!

Jediné, čo Pročko dokázal, bolo strielať si z iných ľudí /ale nik si nesmel vystreliť z neho/ a prezliekať sa do rôznych kostýmov. Akonáhle mal niečo trošku vtipné povedať tak len trápne mlčal a zmohol sa na : "Nemám na to čo povedať." Tak takýto bol kedysi najlepší slovenský humorista.

Soudní síň (2008) (pořad) odpad!

ak si podľa tejto relácie nikto myslí, že na súdoch to takto chodí, tak nechodí a z "výkonov" nehercov a ochotníkov srší amaterizmus najhrubšieho zrna

Pokémon (1997) (seriál)

Jednu * dávam za pokémona Cofing /člena raketového tímu/, to je cofing, cofing, cofing mi vždy pripomenulo, že je čas na kávu.

Nils Holgersson (1980) (seriál)

spomienka na moje ranné detstvo, keď na ORF 17.05 hod. dávali seriály ako Viking Vike, Perinne, Nils, Captain Future, japonská animácia bola iná ako tá naša a ešte som sa naučila niečo nemecky

5 proti 5 (2007) (pořad)

Keďže to pozerám skoro každý podvečer /najmä v zimnom období/, bola by som veľký pokrytec, keby som nedala aspoň ***.

Eso (1994) (pořad)

Ach jaj, pamätám ešte zlaté časy keď do Esa prišli Kelly Family a Premiér bol na prvom mieste minimálne rok, po Tereze som to už nepozerala....

Tarzan, opičí muž (1981) odpad!

OMG čo toto malo byť?? Takéto sprznenie postavy Tarzana by malo byť trestné, na ten jeho tupý pohľad a chlípne zalizovanie Jane je aj Zlatá malina málo

Táta na plný úvazek (2004)

Nudný film, plný klišé a nelogicky konajúcich postáv až toho bolo veľa aj na americký film a posledný klieniec do rakvy tohoto filmu vrazil otrasný slovenský dabing Pavla Bruchalu